logo

reklam

Sarı; 1 Kasım’da, 7 Haziran’ın sağlaması yapılacak

mehmet sarıMHP 25. Dönem Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, MHP olarak erken genel seçimlere en hazır parti olduklarını belirterek, 1 Kasım’da Milliyetçi Hareket’i başarıya ulaştırmak için teşkilat bünyesinde seferberlik ilan ettik. dedi.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı gazetemizi ziyaret etti. 1 Kasım Seçimlerinde Amasya’nın 26. dönem milletvekilliğine aday adayı olduğunu söyledi.
7 Haziran seçimlerinde MHP’nin elde ettiği sonuçların bir değerlendirmesini yapan MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde yapılan tüm algı operasyonlarına rağmen camiamız dimdik ayakta olmuştur, bundan sonra da böyle olacaktır. 1 Kasım seçimlerine 7 Haziran’daki eksikliklerimizi de tamamlayarak gireceğiz. Zaman kısa olsa da yine MHP olarak Amasya’nın her yerinde olacak ve hemşerilerimizle buluşacağız. İl, ilçe teşkilatlarımız ve mahalle temsilciliklerimizle birlikte el ele gönül gönüle vererek MHP üzerinde hesap yapanların hesaplarını bozacağız. Çünkü biliyoruz ki; yüce Türk milleti bizimle beraberdir. MHP’yi aziz milletimiz her zaman milli ve manevi değerlerimizin sigortası olarak gördü ve görmeye de devam ediyor.”
“Türkiye, madden ve manen zor günlerden geçiyor” diyen MHP Amasya milletvekili adayı Sarı, 1 Kasım seçimlerinde Milli Mücadelenin ilk kıvılcımın yakıldığı, Cumhuriyetin Doğum belgesi Amasya Tamimi’nin yayınlanan bir Amasyalı olmanın şerefini ve onurunu yaşamanın mutluluğu ışığında, Amasya aşığı bir Türk milliyetçisi olarak Amasya’nın adayıyım. dedi.
Sarı, 7 Hazirn 2015 tarihinde yapılan seçimlerde hemşehrilerimin “Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır” ilkesi ile kulandıkları kutsal oyları ile Amayanın vekili olarak TBMM’ne milletvekili olarak seçilmeme rağmen, YSK’nın adaletsiz uygulamanın mağduru oldum. Bu mağduriyet yalnız şahsıma ait değıildir. Amasya’nın mağduriyetidir. Amasyalı seçmenin iradesine saygısızlığın mağduriyetini, Amasyalılar ile birlikte yaşadık.” dedi.
Sarı, 1 Kasım’da, 7 Haziran’ın sağlaması yapılacaktır. Amasya 1 Kasım’da sandıkda, Birlik ve beraberlik içinde yaşamanın huzur ve güveni ile birlikte yarınlarına daha güvenle bakmak adına MHP’de birleşeceğini kaydeden Sarı, Tüm Amasyalı hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunar dualarını beklerim. “Mevlam neylerse güzel eyler. Niyyet Hayır, Akibat Hayır” dır dedi.

Share
1312 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle