logo

reklam

Sarı; 2020 yatırım yılı olacak

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya’nın daha yaşanabilir bir şehir olması adına 2020 yılının, ulaşım başta olmak üzere kentsel dönüşüm, tarihi miras ve çevre projelerinin bir bir hayata geçtiği tam bir yatırım yılı olacağını söyledi.
Sarı, Projelendirdiklerimiz var, projelendireceklerimiz var. Amasya’nın hak ettiği seviyeye gelebilmesi adına büyük bir gayret ve heyecan içindeyiz. Heyecanımızı Amasya’dan alıyoruz. İnşallah bu çalışmalar neticesinde Amasya hizmetleri bir bir alacak. dedi.
Başkan Sarı, “Artık projelendirmeler, istişareler bitti. 2020 tam bir yatırım yılı olacak. 2020 yılı proje hamlelerinin bir bir hayata geçeceği, Amasyalılarla buluşacağı, Amasya insanının hayatını kolaylaştıracağı ve Amasya’nın daha yaşanılabilir bir şehir olması adına projelerin bir bir hayata geçtiği bir yıl olacak.” dedi.
Sarı, “Hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Çalışmaya daha yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Bu hizmetleri hayata geçirirken bizim en büyük destekçimiz halkımızdır. Yapacağımız çalışmaları planlamak adına düzenlediğimiz yatırım ve koordinasyon toplantılarımız oldukça faydalı. Diğer Kamu Kurum Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki uyum Amasya’nın gelişmesine katkı sağlıyor. Bu uyum olduğu için yatırımlar sorunsuz yapılıyor ve Amasya diğer şehirlerin önünde gelişiyor. Amasyamız için hizmet etme gayreti içindeyiz. Projelendirdiklerimiz var, projelendireceklerimiz var. İnşallah yakın zaman içerisinde hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle