logo

reklam

Sarı; 8 Haziran Ülkeye MHP Güneşi Doğacak

mhp

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya İl Teşkilatı Suluova ilçesi seçim irtibat bürosunu dualarla açtı.
Seçim irtibat bürosunun açılışına Amasya milletvekili adaylarıMehmet Sarı, Sadık Aslan ve Turan Gürdoğan katıldı.
Açılışa partili ve Vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “7 Haziran seçimlerinde artık 46 şerefli yılını geride bırakan MHP’yi, bu necip millet tek başına iktidar sorumluğunu emanet ederek deneyecektir. Biz bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Biz bu toprakları kolay yurt yapmadık. Bu zamana kolay gelmedik. Bu devleti kolay kurmadık. Yandaş anketlerle Gündem saptıranlara, algı operasyonlarıyla iradelere ipotek koymaya çalışanlara emanet edecek artık hiçbir şeyimiz yoktur. Yüzyıllarca köken ve mezhep ayrımı yapmadan can verdik, kan döktük, bedel ödedik, şehit düştük, bayrağa kefen niyetine sarılarak vatan için göğsümüzü siper ettik” dedi.
Sarı, güneşin dogmaya en yakın olan zamanının , gecenin en karanlık ani olduğunu, bu bağlamda , ülkenin girmiş olduğu bu karanlık ve uçsuz bucaksız korku tünelinden 8 Haziran sabahı doğacak Milliyetçi Hareket iktidari sayesinde kurtulacağını belirtti.
MHP Adayı Sarı, Hidroelektrik santrali bu verimli topraklara zarar verecektir, bu konunun takipçisi olmak hepimizin, ilk öncede meclise gondereceginiz vekillerin boynuna vurulmuş bir vebaldir. Kimse , kimsenin toprağıni zapt edemez, o toprağı işlevsiz hale getiremez. Buna kimsenin hakkı yoktur , dedi.
Duaların ardından seçim irtibat bürosu milletvekili adaylarının kurdeleyi kesmesiyle yapıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle