logo

reklam

Sarı; Amacımız insanların yüzünü güldürmek.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma bizim inancımızın temel taşlarından bir tanesidir. Onun doruğa çıktığı, onun yükseldiği dönemler gerçekten sosyal devletin doruk noktaya çıktığı, insan yüzünün güldüğü dönemlerdir.” dedi.
Amasya Belediyesi bünyesinde kurulan Nefes Derneği, yardıma muhtaç vatandaşların yüzlerini güldürüyor.
Hayırseverlerin güzel gönülleri ile ihtiyaç sahiplerinin gönüllerini ısıtmak için çalışan ve Saz Köyü’ndeki ihtiyaç sahibi minik yavrulara 16 adet bot ve mont hediye eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Bu soğuk günlerde onların gözlerindeki mutluluk içimizi ısıtıyor. NEFES derneğimize yardımcı olmak isteyen hayırseverleri Kültür Merkezi binamızın girişinde yer alan Sosyal Yardım İşleri birimine bekliyoruz” diye konuştu.
Amasya’da veren elle, alan eli buluşturduklarını belirten Başkan Mehmet Sarı, Amasya’daki yardıma muhtaç vatandaşların tesbitini titiz çalışmalar sonucunda çıkardıklarını belirterek, Amacımız insanların yüzünü güldürmek. Bunu başarmak için yola çıktık. Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Birlikte rahmet vardır, ayrılık da azap vardır. dedi. Sarı, Sosyal sorumluluk anlamında belediyelerin ihtiyaç sahibi vatandaşlara sahip çıkması gerektiğine dikkat çekerek, “Amasya Belediyesi olarak yardıma muhtaç insanlarımıza ve kimsesiz vatandaşlarımıza her anlamda destek veriyoruz, onların yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Başkan Sarı, yardıma muhtaç vatandaşlara yardım yapmanın yanında onlarında adreslerinde ziyaret yapılması gerektiğini bidirdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle