logo

reklam
27 Ağustos 2019

Sarı; Amasya geleceğe koşuyor

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, semt pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Bahçeleriçi mahallesindeki pazar esnafını ziyaret etti. Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Sarı’ya Belediyesi Meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şehirde kurulan semt pazarını ziyaret etti. Başkan Sarı burada pazardaki tüm tezgâhları gezerek, pazarcı esnafıyla sohbet etti. Başkan Mehmet Sarı pazarı gezdiği sırada vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğraf çektirdi. Başkan Sarı, pazarcı esnafı ve vatandaşlara hayırlı işler temennisinde bulundu.

Herkes kazanacak
Başkan Mehmet Sarı, Amasşa’da herkesin kazandığı bir sürecin başladığını belirterek, “Önümüzdeki 5 yıl boyunca ilçemizde ikamet eden herkes kazanacak. Esnafımız, vatandaşımız, işçimiz, memurumuz herkes kazanacak. Amasya yatırımcıları çeken bir il olma özelliğini kazanacak ve önümüzdeki süreçte ilimizi cazibe merkezi olma potansiyelini daha da artıracak çalışmalara imza atacağız“ dedi.
Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Mehmet Sarı, Amasya’nın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirtti. Sarı, “Başlatmış olduğumuz dev projelerle Amasya geleceğe koşuyor ve artık cazibe Merkezi oluyor. Amasya’da büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz ”dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle