logo

reklam

SARI; AMASYA İÇİN HER ŞEYE DEĞER

MEHMET SARI MHPMHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı “Beni yetiştiren bu topraklara, bir işadamı olarak iş hayatımda ve siyasi çalışmalarımda kazandığım tecrübe ile her türlü fedakârlığı, azmi ve gayreti göstererek, çok küçük yaşlarımdan bu yana filizlenerek içimde büyüyen vatan, millet, memleket ve bayrak sevgisi ile hizmet etmek en büyük şeref olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bu yüzden ‘Amasyam için her şeye değer’ diyorum.” şeklinde konuştu.
Türkiye’nin bekasının ve Türk milletinin birlik ve beraberliğinin büyük bir tehlike altında olduğunu, ekonomik sıkıntıların had safhaya ulaştığını, yerli sermayenin gerilediğini, dev firmaların iflasın eşiğine geldiğini, vurguncu bir zihniyetle yapılan zamların milletin belini büktüğünü, dış siyasette ise tam bir teslimiyetin yaşandığını söyleyen Sarı, “Diğer yandan Amasya ise sürekli gerilemiş, 2002’den beri tek başına iktidar olan AKP hükümetleri döneminde adeta cezalandırılmıştır. Çiftçi, köylü ve esnaf çoktan umudunu yitirmiştir. Amasya’mızda sanayi gerilemeye başlamış fabrikalar kapanmış, işsizlik had safhaya ulaşmıştır. Buna dayalı olarak aile içi huzursuzluklar artmış, boşanma oranları tavan yapmıştır. Eğitim seviyesi gün gün gerilemekte, öğrencilerimizin başarı düzeyi ise düşmektedir. Gerçekten milletimizi karşılıksız bir sevda ile severek hizmet eden okul müdürleri haksız ve hukuksuz olarak görevden alınmış, öğretmenler mutsuz edilmiş, bürokraside memleket çocukları sürgün edilmiştir” dedi.
TÜRKİYE’NİN MHP’YE İHTİYACI VAR
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı “Türkiye’nin MHP’ye, Türk milletinin Devlet Bahçeli’ye ve Amasya’nın ise koruyup kollayacak milliyetçi iktidara, bizlere ihtiyacı vardır. Ve şundan eminiz ki AKP gidecek, MHP gelecek. Türkmen Beyimiz Dr. Devlet Bahçeli başbakan olacak, talana ve yalana son vererek memleket hizmete doyacaktır. Ben de büyük bir heyecanla Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek başına iktidar yürüyüşüne destek vermek, bilgi ve tecrübemle, doğduğum topraklara, fedakar ve vefakar insanlarına hizmet etmek, Amasyalıları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde hak ettikleri şekilde temsil etmek için, aday oldum” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle