logo

reklam

Sarı, Bahçeli’yi Amasya’ya davet etti

Sarı, Bahçeli’yi Amasya’ya davet etti
Cumhuriyetin Doğum Belgesi “Amasya Tamimi’nin 100. yılında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Amasya’ya gelmesi bekleniyor.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Sarı, MHP Genel merkezinde ziyaretlerde de bulundu.
Mehmet Sarı, MHP Genel Başkan Bahçeli’ye tarihi belediye binası kapısının ilk anahtarını hediye etti. Bu yıl 100. yılı kutlanacak olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli mücadeleyi başlatmak üzere Amasya gelişleri ve Cumhuriyetin Doğum Belgesi “Amasya Tamimi’nin 100. yılı etkinliklerine davet etti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde gösterdikleri performans ve elde ettikleri başarı nedeniyle Sarı’yı tebrik etti.
Bahçeli, 31 Mart sonrası ülke genelinde göreve gelen belediye başkanlarının bundan sonraki süreçte halkın tamamını kucaklamak sureti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışını sergileyeceklerini söyleyen Bahçeli, “hayırlı olsun” dedi.
Ziyarette Amasya’da seçim süreci boyunca yapılan çalışmalar ve seçim sonuçları masaya yatırıldı. Özellikle bir önceki seçimlere oranla belediye seçimlerinde oylarını arttıran ve merkezde kazanılan zafer sonrasında MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’ye verdiği desteklerden ötürü teşekkür eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Sayın Genel Başkanımızın elini öptük. Genel Başkanımızın bütün Amasya’ya takdirleri, teşekkürleri ve selamları var. Programının müsait olması durumunda ilerleyen dönemlerde Amasya’ya teşekkür ziyareti gerçekleştireceğini ifade ettiler. Desteklerinden dolayı Amasya olarak Sayın Genel Başkanımıza müteşekkiriz” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı daha sonra sırasıyla MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Teşkilat İşlerinden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve MHP Basından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Güçer’i makamlarında ziyaret etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.