logo

reklam

Sarı; Birlik ve Beraberliğin tek adresi MHP

 

mehmet sarıAmasya’da biz yola çıkalı 5 ayı geçti diyen MHP Milletevkili adayı Mehmet Sarı, MHP’deki heyecan ve çoşkunun Amasya’nın tüm noktalarına dalga dalga yayıldığını belirterek, hedeflerinin seçimleri rekor bir farkla kazanmak olduğunu belirtti.
Sarı, MHP’nin her geçen gün gücüne güç kattığını belirterek, “Bu seçimin galibi MHP olacaktır ve biz birinci partiyiz. Biz Amasya’nın geleceğine talibiz. Çünkü biz Amasya’nın sorunlarını biliyoruz. Hizmet aşkıyla doluyuz. Birlikte yaşanabilir, sosyal hayatı gelişmiş bir Amasya için, 7 Haziran seçimlerinin galibinin MHP olacağını ilimizdeki hizmet için tek adresin MHP olacağını belirti.
Sarı, “Siyasetini bölücülük, ayrıştırıcılık üzerine kurmaya çalışanlara en iyi cevabı Türk Milleti 7 Haziran’da verecektir. Milliyetçi Hareket Partisi bölünmenin değil birlikteliğin, ayrışmanın değil birleşmenin adresidir. Bunu fert fert tüm Türk Milleti bilmektedir. Amasya’mızda yaşayan, etnik kökeni, mezhebi ve dünya görüşü ne olursa olsun tüm hemşerilerimizin de bu bilinçle adresleri mutlaka MHP olacaktır” dedi.
Tek amaçlarının bir bütün olarak Amasya’ya hizmet etmek olduğunu vurgulayan MHP Milletvekili Adayı Menmet Sarı, “Amasyamız için, Türkiye’miz için huzurun, refahın, barış ve kardeşliğin, birlik ve beraberliğin tek adresi MHP’dir. İnsanımızı etnik kökenine, dini inanışına, siyasi görüşüne göre ayrıştıran, kamplaştıran her türlü anlayışın karşısında tek güç MHP’dir. Çünkü MHP Türk Milletinin partisidir. Çünkü MHP işçinin, köylünün, memurun, emeklinin, öğrencinin, çalışanın çalışmayanın, herkisin partisidir” diye konuştu.
7 Haziran günü mühür millette. O gün geldiğinde MHP’nin Üç Hilalinin altına basacağınız her bir “Evet” milletin hayrına, milletin menfaatine kullanılacaktır, bundan şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle