logo

reklam

Sarı; Bu şehre vizyon katmak için, umut olabilmek için çalışıyoruz

Sarı; Bu şehre vizyon katmak için, umut olabilmek için çalışıyoruz

AMASYA Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Halkımızı dinlemezsek, halk bizden ne istiyor, neyi istemiyor, neyi eleştiriyor bunları bilmezsek o zaman yerel hizmet politikamızı doğru üretemeyiz. dedi.
Başkan Sarı, Ferhat Tüneli’nin bakım ve onarımı tamamlanarak yeniden hizmete girişinde yaptığı konuşmada, “Şehrimize vizyon kazandırmak için çalışmalarımızı gece gündüze yapıyoruz. İşimizi doğru yaptıktan sonrada kimin ne dediği çok da fazla önemli değil. dedi. Sarı, Hayali olmayanın projesi olmaz, projesi olmayanın eseri olmaz, eseri olmayanın tarihte yeri olmaz. Bu şehirde yaşıyoruz. Bu şehrin güzelleşmesi bizi ilgilendiriyor. Biz bir işin ya en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Ya da yapmıyoruz. İşimizi yapıyor olmak için yapmıyoruz. Türkiye’de adından söz ettirilen projelere imza atıyoruz. dedi.
Ferhat Tüneli’nin alt drinajının yenilendiğini ve güvenli ve huzurlu bir tünele kavuşulduğunu belirten Mehmet Sarı, Bizler kadere iman etmişiz. Allah, ne olacağımız bilir. Bize düşen ne, bize bir sorumluluk yüklemiş Belediye Başkanı olarak. Vatan haini olmak için terörist olmaya gerek yok. Kim işini iyi ve hakkı ile yapmıyorsa vatan hainidir. Bu şehre vizyon katmak için, umut olabilmek için çalışıyoruz” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.