logo

reklam

Sarı; BÜTÜNCÜL GELİŞİMDEN YANAYIZ

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Biz gönüller yapacağız, gönül kazanacağız ve gönülden hizmet ederek Gönül Belediyeciliğinin en güzel örneğini Amasya’mızda sergileyeceğiz.” dedi. Sarı, Amasya’’mızı huzurun ve mutluluğun başşehri yapacağız. Planlı olarak gelişeceğiz ve her şeyden önemlisi Amasya’mızı sizlerle birlikte yöneteceğiz” dedi.
Başkan Mehmet Sarı, “Kentsel dönüşümde sadece fiziki değil, şehirsel bir dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Şehri geleceğe açacak bir dönüşüm sağlıyoruz. Bugün herkesin tercih ettiği bir merkez oldu. Şehrin eğitiminde, kültüründe, sanatında, sporunda, sosyalleşmesinde değişim yapamadığınız sürece bir dönüşümden söz edemeyiz. Şehrin yalnız belli bölgesinin zenginleşmesini değil, bütüncül gelişim anlayışını benimsedik.” dedi.
“Amasya’ya heyecanla, hiçbir ayrım yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Amasyamız kazanmaya devam edecek. Çünkü bizim tek şiarımız ‘Sen ben yok, önce Amasya” diyen Başkan Sarı, “önümüzdeki 5 yıllık hizmet döneminde yaşamaktan mutluluk duyacağınız, tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir şehir olacak. Bunu da tüm hemşehrilerimizle birlikte el ele, gönül gönüle vererek başaracağız. Amasyamız ortak sevdamız olmaya devam edecek” dedi.
“Çıkmış olduğumuz bu yolda tek hedefimiz milletimize hizmet etmek, şehrimizin dertleriyle dertlenmektir” diyen Başkan Mehmet Sarı, “Bu kadim şehirde Belediye Başkanlığı yaparak onurların en büyüğünü yaşadığını belirterek, “Vizyonumuzu, “Şehir Kalkınma, Fedakârlık ve Sevda ister ” diyerek oluşturduk. Çünkü şehir insandır diye düşünüyoruz ve insanımıza sahip çıktığımız ölçüde şehrimizin büyüyeceğine, gelişeceğine güzelleşeceğine inanıyoruz. Biliyor ve de gönülden inanıyorum ki; şehir sevgidir, samimiyettir ve şehir hepimizindir.” dedi.
Sarı, Önemli olan eser bırakabilmek. İnşallah hayata geçireceğimiz birbirinden önemli projelerimizle bunu hep birlikte başaracak şehrimizi inşa, gönülleri ihya edeceğiz.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.