logo

reklam

Sarı; Cenazem Bu topraklarda defnedilecektir

 

mehmet sarı

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, 7 Haziran itibariyle Türkiye’nin AKP iktidarından kurtulacağını ve yeni bir hükümetle beraber adaletin, hukukun ve gelir dağılımının hakim olduğu, toplumdaki gerginliğin sona erdiği bir yapının başlayacağını belirtti.
“Türkiye 8 Haziran sabahı MHP’nin iktidarıyla uyanacaktır” diyen Sarı, Türkiye’nin rejim tartışmaları nedeniyle Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerine hazırlandığını, her bireyin bu sorumluluk duygusuyla sandığa gidip oyunu kullanması gerektiğini söyledi.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Benim cenazem bu topraklarda defnedilecktir” dedi.
Amasya ve bölgeyi çok iyi biliyorum. “Sıcakkanlıyım dinamiğim ve heyecanlıyım.” diyen Sarı, Ben Amasya’nın evladıyım. Ekmek param ve çocuklarımın geleceği için İstanbul’a gittim. Amasya’dan hiç kopmadım. Siyaset için Amasya’ya gelmedim. Amasya’nın sorunlarını biliyorum. Sorunları yalnızca yaşayanlar ve bölge insanlarını yakından tanıyanlar çözer. Bazı sorunlar mahallinde çözülür, Bunların başında işsizliktir. İşsizliği Ankara’dan çözemesiniz. Bunu Amasya’da çözersiniz. İlin gelişmesi ve büyümeseni Ankara’dan ortak atkıl ve ortak düşünce içerisinde çözersiniz. Şimdi baba ocağımdan siyaset yapacak olmak benim için büyük bir gururdur. dedi.
Türkiye’yi 13 yıllık AKP iktidarının kirlenmişliğine ve yorgunluğuna mahkûm etmemek için çare Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu kaydeden MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Anadolu’nun dört bir tarafında toplumun her kesimiyle temas ederek topladığımız müthiş bir enerji dalgasını 7 Hazirana taşıyoruz. Milletimiz, Türkiye’nin yeni bir iktidara, ciddi bir değişime ihtiyacı olduğunun farkındadır. Bu nedenle Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Ülkemizin dört bir köşesinde olduğu gibi Amasya’dan da, milletimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek bir nitelikte ve vizyonda olacaktır.
Hangi şartlar altında olursa olsun Türkiye’de herkes sussa millet menfaati söz konusu olduğunda Milliyetçi Ülkücü Hareketin susmayacağı ve susturulamayacağı tarihen sabittir. Biz Amasya’da yaktığımız milli mücadele ateşiyle işgal edilmiş limanlarımızı, tersanelerimizi, kalelerimizi temizlemiş bir neslin bayrağını taşıyoruz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle