logo

reklam

Sarı Gençlerle Buluştu

mehmet sarıMHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Türkiye’nin Ülkü Ocakları’nda yetişen genç nesillere ihtiyacının olduğunu ifade etti.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Amasya Ülkü Ocakları üyesi gençlerle buluştu.
Ülkücü gençlerden kariyer ve kabiliyet sahibi olmalarını isteyip kendisinin de halen yaşına rağmen yüksek lisans eğitimine devam ettiğini anlatan Mehmet Sarı, “Yarın bu düzenin milli bir düzen olması adına, Türk milletinin onuruna yakışır bir sistemin hayat bulması adına el birliği, gönül seferberliği içerisinde çalışacağız” dedi.
Sarı, “1 Kasım da yapılacak milletvekili seçimleri ülkemiz için adeta “ya tamam ya devam” demektir. Mevcut iktidar 13 yıllık sürede ülkenin bütün kaynaklarına peşkeş çekti ve ülkeyi dışa bağımlı hale getirdi. Siz gençlerin bu noktada gelecek kaygısı yaşadığını çok iyi biliyorum” dedi.
GENÇLERİMİZ GAKİRLİĞE TERK EDİLİYOR
Her sene değişen eğitim sistemini sert bir dille eleştiren MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Lise sınavlarından başlayarak KPSS’ye kadar giden süreçte yaşanan sınav skandalları hepimizin aklına (Acaba ne olacak?) sorusunu getiriyor. Sınavlardan sonra yaşanan süreçte devlet kurumlarında iş alımlarda adam kayırmaların sizleri bıktırdığını iyi biliyorum. Milli Eğitim’in sürekli değişen politikalarıyla maddi durumu yetersiz olan gençlerimiz eğitimden koparılıp fakirliğe terk ediliyor” ifadelerini kullandı.
Adaletsizliğin hemen hemen her kurumda sıradan bir davranış biçimi haline geldiğine dikkat çeken MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet Sarı, “Devlet yurtlarına hiç ihtiyacı olmadığı halde bulduğu torpillerle yerleşen, ancak torpil bulamadığı için ihtiyacı olan öğrencilerin kapılarda kaldığını da gayet iyi biliyorum. Üniversitelerde fikirlerini beyan etti, diye okuldan uzaklaştırılan gençler olduğu hepimizin malumudur. MHP iktidarında bu adaletsizliklere dur diyeceğiz. Gençlerimizin gelecek kaygısını üzerlerinden atacağız” diye konuştu.
MAAŞ ÖĞRENCİNİN EĞİTİMİNE
İş adamı Mehmet Sarı, TBMM’de Amasya’yı temsil etme hakkını kazanması halinde maaşından bir kuruş dahi faydalanmayacağını belirterek, “Milletvekilliğinde gelen bir kuruştan faydalanmayacağımızı, neticede bu gelen parayı fakir, fukaraya ve yüksek öğrenim gören öğrencilere burs olarak dağıtacağımızı beyan ettik. Bizim ağzımızdan çıkan söz kitapta yazmaz ama hep beyinlere işler. Sözümüz sözdür. Mühim olan vatandaşımızın da bizim bu sözümüzü icra edebilmemiz konusunda reyleriyle bizi sandıktan güçlü bir şekilde çıkarmaları lazım” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle