logo

reklam

Sarı; gönül gönüle vererek hizmet edeceğiz

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya’ya el ele gönül gönüle vererek hizmet edeceğiz” dedi.
31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Amasya Belediye Başkanı seçilen Mehmet Sarı, Belediye Başkanlığını önceki Belediye Başkanı Cafer Özdemir’den devir aldı.
Amasya Belediye Başkanlığını 2 dönem 10 yıl yürüten Cafer Özdemir, 31 Mart’ta Amasya’da yapılan seçimler sonucunda Halkın büyük çoğunluğu ile Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Sarı’ya başarılar diledi. Yeni dönemde Amasya’da gelişimin devam edeceğine inandığını söyledi.
Başkan Mehmet Sarı, “Bu dakikadan itibaren ben nasıl tebessüm ediyorsam bizimle birlikte çalışan en üstten en alta kadar tüm personelimizde tebessüm haricinde asla bir başka tavır halinde olmayacak. Herkes gülecek. Çünkü biz buraya bu milletin oyu ile geldik onlara mahcup olma gibi bir şey yok. Halk bize ne emrediyor. Gönül belediyeciliğinin nasıl yapıldığını önce Amasya’ya sonra bütün Türkiye’ye göstereceğiz” dedi.
Her yılı dolu dolu geçecek hizmet için yola çıktıklarını söyleyen Sarı, Bugüne kadar yapmış oldukları hizetlerinden dolayı Cafer Özdemir’e teşekkürlerini iletti.
Bugünden sonra Amasyamızın gelişimini ve değişimini sürdürecek yatırımlarla yollarına devam edeceklerini belirten Mehmet Sarı, Çıktığımız bu yolda Amasyamızın tamamına hizmet edeceğiz. Taşın üzerine taş koymaya geldik. Seçim meydanlarında verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Amasyalılar rahat olsunlar, güzel günler bizleri bekliyor” dedi.
Hiçbir Kardeşimiz İşten Çıkmayacak
“Kimseyi işten çıkarma söz konusu değil. Ben insanlara ekmek vermeye geldim. Ekmeklerini elinden almaya değil.” diyen Başkan Sarı, Amasya Belediyesi alanlarında çalışan hiçbir kardeşimiz işinden olmayacak, bir kişi bile. Bu kadar net söylüyorum. Bizim hayallerimiz büyük; o sebeple bırakın insanları işten çıkarmayı, yeni istihdama ihtiyacımız olacak. İnsana, yaşam hakkına saygı temel olmalıdır. dedi.
Sarı, Hiçbir kişi Belediyenin işlerinde kendine pay çıkarmasın. Tek yetkili Belediye Başkanı olarak şahsım ve çalışma arkadaşlarımdır. ‘Bir yerde birden fazla horoz olursa, orada sabah olmaz.’

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.