logo

reklam

Sarı; “GÜN MHP’NİN GÜNÜDÜR” 7’den 77’ye 7 Haziran’ı bekliyoruz!

Türkiye’de toplumun tüm kesiminin ihtiyaçlarına cevap veren bir MHP olduğunu kaydeden MHP Milletvekili Adayı Mehmet Sarı “İktidar için 7’den 77’ye 7 Haziranı bekliyoruz” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm neferleri sahada halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak adına en yüksek seviyede enerji harcayan Milliyetçi Hareket Partisi, bir taraftan da tüm ilçe ve beldelere seçim çalışmalarına devam ediyor.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin gümbür gümbür geldiğini, gittikleri her yerde halkın gösterdiği teveccühten bunu anlamanın mümkün olduğunu dile getirdi.
Sarı, MHP’nin seçim vaatlerinin vatandaşlardan olumlu yönde karşılık bulduğunu belirterek, “Artık görüyoruz ki vatandaşlar AKP’den bıkmış, artık insanlar AKP’ye güvenmiyorlar. AKP’nin topluma hizmet adı altında neler yaptıklarını herkes görüyor. Gün MHP’nin günüdür, iktidara emin adımlarla ilerliyoruz. Ne mutlu Türküm diyene!” dedi.
MHP Milletvekili Adayı Mehmet Sarı, Türkiye’de toplumun tüm kesiminin ihtiyaçlarına cevap veren bir MHP olduğunu belirterek, “Herkes için çok önemli projelerimiz, çok önemli vaatlerimiz var ve bu projelerimiz halkın büyük bir kısmından tam not alıyor. İnşallah iktidara geldiğimizde göreceksiniz; vaatlerimizi birer birer faaliyete geçirdiğimizde toplumun nasıl bir refah seviyesine yükseldiğini. İktidar partisinin ‘yapamazlar, kaynak nerede’ diye sadece eleştirdiğini, halk için hiçbir proje üretemediğini herkes görüyor. AKP’nin yaptığı artık sadece eleştirmek, halkına tepeden bakmak. ‘Güç zehirlenmesi’ denilen şey tam olarak bu olsa gerek” diye konuştu.

Share
772 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle