logo

reklam

Sarı; hepimiz bir aileyiz.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Yeşilırmak Çocuk Evleri Sitesinin çocukları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Sarı, “Burada hepimiz bir aileyiz. Sizler, bizlere emanetsiniz. Devlet olarak, anne ve baba sevgisini, sıcaklığını yaşatmak hepimizin insanlık görevidir.” dedi.
Çocuklarla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sarı, Bu gün burada olmaktan ve yürekleri pırıl pırıl bu çocuklarla yemek yemekten çok mutluyum. Bu çocuklarımız için devletin imkanlarının eksik kaldığı her yerde bizler bir abi olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.
Çocuklara eğitimin önemi ile ilgili de tavsiyelerde bulunan Başkan Mehmet Sarı, sözlere değil, yüzlere bakmak lazım, Gülen yüzler var. İnsanın huzur bulduğu ama insanın düşündüğü, biraz derine daldığı ve şükrettiği bir ortamdayız. İnsan olmanın kıymetini veya acziyetini burada fevkalade anlamak mümkün. Bu çocuklarımız şu an genç, ama inşallah ileri de makam, mevki sahibi olacaklar, memleketimize ve milletimize hizmet edecekler. Herkesin buraya gelmesi ve bu çocuklarımızın başını okşaması lazım. Bu çocuklarımızın destekçisi ve yol göstereni olması lazım. Onlar için emeğini esirgemeden hizmet eden değerli çocuk evi çalışanlarına ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle