logo

reklam

Sarı; “Hizmetlerimizin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz”

Sarı; “Hizmetlerimizin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Muhtarların yerel yönetimdeki önemine değinerek, “Demokrasinin temel taşları muhtarlardır” diyen Sarı, “Daha güzel bir Amasya’yı hep birlikte inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Amasya protokolünün Muhtarlarlabuluşması programında Muhtarların masalarını gezerek tek tek selamlaşan ve sohbet eden Başkan Mehmet Sarı, yaptığı konuşmada Amasya’ya hizmet etmenin bir ayrıcalık olduğunu belirterek, “Halkın oylarıyla seçilmiş olmak hiç kuşkusuz bizlere olduğu gibi sizlere de çok büyük bir sorumluluk yüklüyor. Gelişen ve büyüyen Amasya için siz değerli muhtarlarımızla sürekli görüş alışverişi yapmayı, sorunları ve talepleri ivedilikle çözüme kavuşturmayı çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.
Ekonomik ve sosyal kalkınmanın yerelden başladığına dikkat çeken Sarı, şöyle devam etti; “Sizler, mahallelerinizdeki her bir hanenin sevincini de hüznünü de eksiğini de en iyi şekilde bilen ve belediye olarak bizlerin yapacağı hizmetlere en somut katkı ve önerileri sunacak kişilersiniz. Sizlerin vasıtasıyla Amasya halkımıza vereceğimiz hizmetlerin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz. Mahalle ve köylerinizde yaşadığınız sıkıntıları, bizlerden beklentilerinizi iletmeniz ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmamız amacıyla düzenlediğimiz bu toplantının bundan sonra da geleneksel hale gelmesini planlıyoruz.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle