logo

reklam

SARI; ‘MHP BELEDİYECİLİĞİ AÇIK, ŞEFFAF VE SORGULANABİLİR OLACAKTIR’

MHP Amasya Belediye Başkan adayı Mehmet Sarı, birikim ve tecrübesiyle başkanlığa aday olduğunu belirterek, gönüller yapmaya geldiklerini söyledi.
Yıkmaya değil yapmaya gönüller yapmaya geldiklerini vurgulayan Sarı, konuşmasına şu ifadelere yer verdi: “Ufukta MHP görülmüş, umutlar büyümüştür. Temiz yönetim ehil kadro iş başına gelmektedir. Hiçbir kimse veya kuruluşa ne hıncımız ne de kinimiz vardır. Yıkmaya değil yapmaya gönüller yapmaya geliyoruz.
Sarı, “MHP belediyeciliği öncelikle adil olacaktır. Hiç kimse hakkını almak için bedel ödemeyecektir, bedel ödeyerek hiç kimse hak sahibi olmayacaktır. Hak sahibi millettir ve bizlerde milletin bize emanetinin bekçileriyizdir. MHP belediyeciliği açık, şeffaf ve sorgulanabilir olacaktır. Yazılı veya sözlü hiçbir soru cevapsız bırakılmayacaktır. Kapalı kapılar belediyeciliği bitmiştir. MHP belediyeciliği sosyal bir belediyecilik olacaktır. Tüm sosyal yardımlar ve hizmetler aynı hızda ve kararlılıkta, daha da genişleyerek devam edecektir. MHP belediyeciliği idari kirlenmişliğe, siyasi entrikalara, yozlaşan değerlere son vermek için gelmektedir. MHP belediyeciliği hesap sorulabilen ve aynı zamanda devlet malından haram yiyenlere, nefsine uyanlara hesap soran belediyecilik olacaktır. MHP belediyeciliği öncelikle yıpranan değerlerimiz, yıpranan belediye ekonomisini tamir ve onarım belediyeciliği sonra hizmetlerini geliştiren büyüten bir belediyecilik olacaktır.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.