logo

reklam

Sarı; MHP için buradayım

mehmet sarıMHP Amasya milletvekili aday adayı Mehmet Sarı, gönlünde, kalbinde, nefsinde birazcık vatan sevgisi olan herkesin MHP’ye destek vermesi gerektiğini söyledi.
Mehmet Sarı, 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Amasya milletvekilliği için MHP’den aday adaylığı müracatını yaptı.
MHP Amasya milletvekili aday adayı Mehmet Sarı, “Bizler siyasi dengeleri değiştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Aday olayım, olmayayım seçim boyunca MHP için burada olacağım. Benim birinci ve ikinci sıra adayı olmam hiç önemli değil. Önemli olan Türkiye’nin bu şartlarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Türk milliyetçilerinin her ilde ilçede damgasını vurmasıdır. Çünkü Türkiye’nin bugünkü şartları gerçekten vahim bir durumdur. Ülkemiz bölünmek üzeredir, ülkemiz satılmak üzeredir, ülkemizin sınırları delik deşik olmuştur. Buna dur demek için gönlünde, kalbinde, nefsinde birazcık vatan sevgisi olan herkesi yanımızda görmek istiyoruz.” dedi.
Sarı, birlik beraberliğin en üst seviyeye çıkması gereken bir dönem olduğunu dile getirerek, “Türkiye’ye baktığımız zaman bir tarafta insanlar güvenlik güçlerimize destek oluyor, diğer taraftakiler güvenlik güçlerimizi taşlıyorlar. Sosyolojik olarak ülkede bir sıkıntı var, ekonomik sıkıntılar çözülebilir, ancak sosyolojik sıkıntılar çözülemez, bu sosyolojik sıkıntıyı çözmenin en kolay yolu önce camialar kendi içinde birlik ve beraberliği sağlayacak. Benim camiadan isteğim şu adaylar kim olursa olsun, biz olalım başkası olsun, sonuna kadar yanında olmalıyız. Türk milliyetçilerinin, partilerine oy vermek için nazlanmalarının ve mazeret üretmelerinin hiç bir anlamı kalmamıştır. İnsanlar, eğer şahsi meselelerini vatan meselesi uğruna geri plana atmıyorsalar, o zaman samimi değiller.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle