logo

reklam

Sarı; MHP milletimizin umudu olmaktadır.

mehmet sarı

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, 7 Haziran seçimlerinin 25 dönem içerisinde en hayati, en kritik, kader anı diye ifade edilebilecek bir seçim olduğunu söyledi. Amasya’nın her ilçesini, beldesini, köyünü ve mahallesini karış karış adeta nakış gibi işlediklerini belirten Sarı; “MHP nin yükselişi, 46 yıllık şerefli bir geçmişi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir dava partisi olmasından kaynaklı, milleti adına bedel ödemiş, bundan sonra da her türlü bedeli ödemeye hazır bir parti olmasından kaynaklandığını belirtmek istiyorum” dedi.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından tarihi bir öneme sahip olduğunu belirterek, MHP olarak göreve hazır olduklarını, halkın yetkisini beklediklerini söyledi.
Sarı, 7 Haziran seçimlerinin öneminden bahsederek, “MHP, ortak geçmiş ve aydınlık yarınlar için Büyük Türkiye ülküsünü gerçekleştirmek için göreve hazırdır ve sizlerden yetki beklemektedir. Bu anlayışla `Ey vatan gözyaşların dinsin, yetiştik çünkü biz` demenin tam vaktidir” şeklinde konuştu.
Çiftçimizin, işçimizin, köylümüzün, emeklimizin, ev hanımlarımızın, yaşlımızın, gencimizin ve yarınlarımız olan çocuklarımızın hakkını yiyenlere, temiz duygularımızı sömürenlere, öz kaynaklarımızı satarak ekonomi iyiye gidiyor diye gözümüzün içine baka baka yalan söyleyenlere, yolsuzluklara, hırsızlıklara ve kardeşlik hukukumuzu tehlikeye atarak milli güvenliğimizi hiçe sayanlara gereken cevabı bu millet sandıkta vereceğini kaydeden Mehmet Sarı, “Öz kaynaklarımızı yerli yerinde kullanarak sürdürülebilir bir ekonomik kalkınma ve adaletli paylaşımı sağlayabilirsek yüksek refah düzeyine ulaşabiliriz. Bu millet bunu yapabilecek ferasete sahiptir. Ancak milli güvenlik ve iç huzurunuz yok ise tüm bunların hiçbir kıymeti harbiyesi olmayacaktır. Önce milli birliğimizin tam olması gerekir. Bunun için ise Çanakkale ruhu gerekmektedir. İşte bu noktada bölünmeye karşı milli birlik ruhunun tesis edilmesi, rasyonel ekonomik çözümler ve demokratik söylemleri ile Milliyetçi Hareket Partisi milletimizin umudu olmaktadır.
Bugün gelinen durumda milletimizi millet yapan, geçmişimizi yazan ve geleceğimizi kuran milli şuurun sahipliğinde, kardeşlik hukukumuzun korunması çok çok önemlidir. Daha önce dillendirmeye dahi çekinilen özerklik, başkanlık sistemi bunun devamında federatif yapı artık çok rahat telaffuz edilmekte ve adeta slogan haline getirilmektedir. Ayyıldızlı bayrağımız solgun ve üzgündür.
Bu itibarla 7 Haziran milletimiz için tarihi bir dönüm noktası olacaktır kıymetli kardeşlerim. Çözülme mi, birliktelik mi? Tek millet-tek devlet mi, yoksa başkanlık sistemi ile gelen federatif bir yapı mı? Yolsuzluk ve hırsızlıklarla devam mı, yoksa milli ekonomi ve adaletli paylaşım mı? İşte milletimiz 7 Haziran seçimleri ile esasen geleceğini şekillendirecek olan bu hususlarda karar verecektir.
Ülkemiz merkezli yeni bir aydınlanma hamlesinin öncüsü olan Milliyetçi Hareket Partisi, bunun için sizlerden yetki istiyor.”

Share
888 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle