logo

reklam

Sarı; MHP soylu milletine hizmete taliptir

mehmet sarı amasya

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Esnafımız dertli, bu sıkıntılardan kurtulmamız için tek çare MHP’nin iktidara gelmesidir.” dedi.
Ülkenin ve Amasya’nın sosyal ve ekonomik anlamda gelişmesi için MHP’nin tek başına iktidara gelmesi gerektiğini vurgulayan Mehmet Sarı, “Projelerimiz hazır” diyen Sarı, “İçeride ve dışarıda mevcut ve ortaya çıkacak meseleleri çözmek için; Milliyetçi Hareket Partisi akıllı projeleri, akıllı insanlarıyla, akıllı ürünleri; doğru yerde, doğru zamanda, doğru kararlarla; sözde yanlış çözüm süreçleriyle değil, özde doğru çözüm süreçleriyle karşılıksız sevdiği bu necip, soylu milletine hizmete taliptir ve seçmenlerin alayının desteğini beklemektedir. Bu bağlamda ülkenin iç ve dış sorunlarına dönük birikimlerimi bir vatan evladı olarak hem ülkümüze hem de ülkemize hizmet etmek için Milliyetçi Hareket Partimizin 25. Dönem Amasya Milletvekili Adayıyım. Yüce Allah (c.c) hakkımızda hayırlısı ne ise onu nasip eylesin” dedi.
Sarı, Ülkemiz insanı, Amasya insanı gerçekten zor durumda. Buna rağmen hala iktidar ve milletvekilleri bu durumu hiç bir şey olmamış gibi toz pembe göstererek, oy devşirme peşinde koşuyor. Artık halkımız bunların yalanlarına kanmayacak. 7 Haziran seçimlerinde ülkmezin ve Amasyamızın kurtuluşu için MHP’ye gereken desteği vereceğine inanıyorum.” şeklende konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle