logo

reklam

Sarı; MHP’nin Zaferini Taçlandıracağız

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Amasya’da ve Türkiye’de zirve yaptığını söyledi. MHP’nin büyük bir hizmet aşkı taşıdığını dile getiren Sarı, “Hepimiz aynı görüş ve hizmet aşkı içerisindeyiz. İktidara geldiğimizde çok daha büyük hizmetleri Amasya’mıza kazandıracağız. dedi.

Biriz, beraberiz, heyecan doluyuz. Amasya için, millet için, hizmet için varız. MHP iktidarında Amasya daha güzel hizmetler alacak. MHP olarak milletden aldıkları destekle Milletin İktidarına yürüdüklerini söyleyen MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Amasya halkıyla kuçaklaşıyoruz. Çok güzel teveccühlerle karşılaşıyoruz, güzel tepkiler alıyoruz. İktidara yürüyoruz, Türkiye ile birlikte Amasyayı bu yürüyüşe dahil edeceğiz. “Ülkemizin geleceği, milletimizin bekası için bu seçimler hayati bir nitelik içeriyor. Milliyetçi, ülkücü hareket olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğun bilincinde seçimlere hazırlanıyoruz. dedi.

 

Sarı ‘MHP bu yürüyüş ile iktidara yürüyor’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Amasya Milletvekili adayı Mehmet Sarı, adaylık süreci ve seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı “Üç hilalli bayrağın altında bulunmaktan mutluluk ve şeref duyuyorum. MHP ile yürümekten gurur duyuyorum. Bu yürüyüş kutlu bir yürüyüş. MHP bu yürüyüş ile iktidara yürüyor” dedi.
Mehmet Sarı, “Milletimizin yoğun bir teveccühü var. Türkiye’yi ayrıştıran, insanları farklı farklı düşüncelerle, yerlere taşıyanlara karşı Türkiye’nin birlik ve bütünlük içinde kalmasının teminatı MHP’dir. Vatandaşın tek umudu olan MHP, vatandaşın bütün umutlarını yeşertecektir” diye konuştu.
MHP Adayı Sarı vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. “Üç hilalli bayrağın altında bulunmaktan mutluluk ve şeref duyuyorum” diyen Sarı şunları söyledi: “MHP ile yürümekten gurur duyuyorum. Bu yürüyüş kutlu bir yürüyüş. MHP bu yürüyüş ile iktidara yürüyor. İlk defa Türkiye’de bu kadar zaman sonra millet, ‘yeter söz milletin’ diyecek. 12 seneden beri yeni Türkiye’yi kuramayanlar yeni Türkiye kurma sevdasındalar. Peki, bu yeni Türkiye’nin son 12 yıldaki Türkiye’den farkı ne olacak? Tek parti iktidarı mı olacak? Tek parti iktidarıyla yeni Türkiye mi olur, yoksa çok eski Türkiye mi olur? Türkiye gerçekten yenilik istiyor. Bu yeniliği sunan MHP’dir, MHP’nin milliyetçi, muhafazakar kadrolarıdır.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.