logo

reklam

Sarı; MİLLİYETÇİ HAREKET’İN İKTİDARI, TÜRK MİLLETİNİN İKTİDARI DEMEKTİR

mehmet sarı

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, “Az kaldı, hasret bitiyor. Milli ve manevi değerlerine bağlı, herkesi kucaklayacak, birliğimizi, bütünlüğümüzü sağlayacak olan iktidarımıza sayılı gün kaldı. 7 Haziran günü sandıkta MHP patlama yapacak ve Türkiye 8 Haziran günü MHP iktidarı ile güne uyanacak” dedi.
Sarı; “Bu seçimde birileri hâlâ alternatifsizlik algısı oluşturmaya çalışıyor, MHP’nin yükselişini sürpriz olarak değerlendiriyor. Biz birilerinin alternatifi ya da yedeği değil, bizzat Türk Milletinin kendisi, özü ve aslıyız. Onun içindir ki milletimiz bugün Milliyetçi Hareket Partisine bunca teveccüh göstermektedir. Milliyetçi Hareket’in iktidar olması demek topyekûn Türk Milletinin iktidar olması demektir” dedi.
MHP emin adımlarla iktidara yürüyor. Bir kez daha, bizimle yürü Türkiye, bizimle yürü Amasya diyoruz” diyen Mehmet Sarı, “Bu vatan bizim. Varlığına birliğine inandığımız Allah’a Kuran’a, vatana, bayrağa ant olsun ki bizim mücadelemiz son nefese kadar devam edecektir. Mücadelemiz milliyetçi Türkiye’yi kurana kadardır.” dedi.
Mehmet Sarı, 7 Haziran seçimleri Türkiye’nin geleceği bakımından hayati, kritik bir seçimdir. Biz bunu idrak ettik. 7 Haziran seçimleri helal ile haramın, huzur ile gerilimin, birlik diyenlerle bölücülerin, gerçek ile yalanın seçimi olacaktır. Bizler de Amasya’dan, Amasya’nın milletvekili adayı olarak seçimlere Amasya ile birlikte yürüyoruz. dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Milletvekili adayı olmaktan son derece mutluyum, gururluyum. Biz büyük bir ailenin neferleri olarak göreve hazırız. Parti, ocak teşkilatımız, kadın kollarımızla hep birlikte yola çıktıklarını belirten MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Milliyetçi Harekete ciddi bir teveccühün olduğunu anımsatarak, şunları kaydetti: “Amasyalı esnaf ve vatandaşlar, mevcut iktidara ciddi tepkisi var. Allahın izniyle bu sandığa yansıyacaktır. Ve üç dönemdir gönderemediğimiz vekillerimizi bu sefer Amasya gönderecek. 7 Haziran genel seçimlerinde hem Amasya’nın hem de ülkenin karanlık gidişine dur denmesi gerektiğini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle