logo

reklam

Sarı “Önce Hayal Edeceğiz Planlayacağız Hayata Geçireceğiz”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı
“Önce Hayal Edeceğiz Planlayacağız Hayata Geçireceğiz”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hazırladıkları projeler gerçekleştiğinde Amasya’nın yepyeni bir görünüme kavuşacağını ifade ederek, “Her zaman diyorum önce hayal edeceğiz, planlayacağız ve hayata geçireceğiz” dedi. Sarı, Amasya’ya hizmet etmenin hazzını ve gurunu sizinle birlikte yaşayacağız.
Amasya’yı birlikte yöneteceğiz” diyen Başkan Mehmet Sarı, “Bu şehirde oturan herkesin bu şehir için hayalleri var ve biz bu hayalleri hep birlikte yapacağız. Herkes elini taşın altına koyacak. Fikrini bizimle paylaşacak. Amasya için iyi olacak her projeyi hayata geçirmek için çabalayacağız. Ama bunu hep birlikte yapacağız” diye konuştu.
Başkan Sarı, Amasya’nın “Daha geniş vizyona ihtiyacımız var. Arkadaşlarımızla beraber turizm master projesi hazırlıyoruz. Şehrin bütün haritalarını, paftalarını tüm şehri kapsayacak şekilde masaya serip İnşaat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Şehir Plancıları, sonra haritacılar bir tarafında üniversite bir tarafında bakanlık bir tarafında Amasya Belediyesi bir tarafında olduğu bir büyük konsersiyom oluşturacağız. Nerede ne sorun var, bütün bunlar bir masaya yatırılacak. Büyük bir heyetle bir plan düzeyinde çözüm üretildikten sonra uygulamaya geçilecek.
Kendilerine verilen sorumluluğun farkında olduklarının altını çizen Sarı, Bize verilen bu sorumluluğun farkındayız. Gece gündüz demeden çalışcağız. Genel yönetim ve yerel yönetim imkanlarını birleştirerek en acil olan işlerden başlayarak çalışmalarımıza yön vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hd porno sikis izle