logo

reklam

Sarı, “Öncelikle Amasyamıza sahip çıkıyoruz.”

Sarı, “Öncelikle Amasyamıza sahip çıkıyoruz.”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip Amasya, Belediye’nin yaptığı ve yapacağı yatırımlar ve çalışmalarla birlikte altın çağını yaşayacak” dedi.
Amasya Belediyesi olarak değerlere ve tarihe sahip çıkmak adına burada birçok çalışma başlattıklarını belirten Sarı, “Öncelikle Amasyamıza sahip çıkıyoruz.” dedi.
Amaçlarının, çocuk ve gençlerin gelişmesini sağlayacak her türlü projenin içinde olmak olduğunu dile getiren Başkan Sarı “Çocuklarımıza imkan sağlamak, onları teşvik etmek, sorunlarına çözüm getirmek bizleri mutlu ediyor. Ayrıca çocuklarımızın yaşadıkları şehre karşı aidiyet duygusunu geliştirmelerini de amaçlıyoruz. Gençlerimizi öyle yetiştirmeliyiz ki, dünyaya söyleyecek sözleri mutlaka olmalıdır. Gençlerimiz ne kadar donanımlı olursa ülkemiz ve milletimiz de o kadar güçlü olur. Yaptığımız her hizmeti, attığımız her adımı sadece bugünü düşünerek değil, geleceği düşünerek planlıyoruz. Eğitime yaptığımız yatırımlar yaptığımız yollardan, binalardan çok daha önemli” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.