logo

reklam

SARI; “İNANDIK”

yeni amasyaTÜRKİYE Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda şampiyonluk isteyen yeşil beyazlı Yeni Amasyasporun teknik patronu Ufuk Sarı, şampiyon olmak istiyorsak, Güzelordu daplasmanından 3 puanla dönmemiz gerekiyor. dedi.
Güzelordu maçından 3 puanla ile döneceğimize inanıyorum diyen Ufuk Sarı, Bizim için şampiyonluk yolunda önemli bir karşılaşma, Güzelorduspor lige iyi başladı. Fakat biz kendimize inanıyoruz. Eğer biz şampiyon olmak istiyorsak, Güzelordu deplasmanından 3 puan ile dönmek zorundayız. Takımımız iyi bir havaya girdi. Güzelordu karşılaşmasından 3 puanla döneceğimizi düşünüyorum” dedi.
‘Şampiyonluğu istiyorsak kazanmaya mecburuz!’
Puan kaybına tahammülü kalmayan Sarı, takımı topladı ve hafta sonu oynanacak maçın önemini bir kez daha hatırlattı:
“Bu karşılaşma bizim için çok önemli bir fırsat. Zaten kaybedeceğimiz kadar puan kaybettik. Şampiyon olmak için sahaya çıkıp lideri yenin. Güzelordu maçı bizim var olma mücadelemiz.”
LİDER Güzelorduspor ile hafta sonu oynanacak kritik mücadele öncesi dün oyuncularıyla bir toplantı daha yapan teknik patron Sarı, farkı eritmek için aradıkları fırsatın ayaklarına geldiğini söyledi ve takıma şu şekilde seslendi:
‘AYNI HATALARI YAPARSAK BİTER’
“İŞTE bu hafta bizim için çok önemli bir fırsat… Şampiyon olmak istiyorsanız sahaya çıkın ve lideri devirin. Zaten kaybedeceğimiz kadar puan kaybettik.
LİGİN ilk yarısında Güzelorduspor ile oynadığımız ilk maçta kendi evinde yenilen bir yeni Amasyaspor var. Ancak şimdi hepinizin neler yapabileceğinizi çok iyi biliyorum. Futbolda böyle fırsatları değerlendirmek gerekir.
HEPİMİZ şampiyonluğu çok istiyoruz ama Ligin ilk yarısında kaybedilen puanlardaki maçındaki hataları yaparsak puan kayıpları devam eder. Güzelordu maçı bizim var olma maçımız.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle