logo

reklam

SARI ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI

MHP Amasya Milletvekili Aday Adayı Mehmet Sarı, anneler günü nedeniyle. Vatani görevini yaptığı sırada Amasyalı Afrin şehidi J.Uzm.Çvş Kadir Çakı’nın eşini ve annesini Anneler gününde ziyaret ederek anneler günlerini kutladı. ŞEHİT OĞLU Alparslan ile ilgilendi ve ona uzun ömürler dileğinde bulundu.
TOPLUMUN TEMELLERİNİ ANALAR ATAR
Anneler Günü’yle ilgili de konuşan MHP Amasya milletvekili Aday Adayı Mehmet Sarı, “Analar olmasaydı insanlık olmazdı. Ana o kadar değerlidirki , Cennetin Anaların ayağının altında olduğunu unutmayalım Analarımız ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış Aileyle yapısı ile mümkündür. Analarımız dilimizin öğreticisidir. Hayatı bize tanıtanlardır” ifadelerini kullandı.
MHP Amasya milletvekil aday adayı Sarı, Ülkemizin milltimizin birliğini bozmayı amaçlayan şer çehpesine karşı adeta var olma mücadelesi veriyoruz. Bu mücadele kapsamında vatan evlatları şehit düşüyor, kimi yiğitler gazi oluyor. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve milletimizin birlik ve beraberliği adına en kıymetli varlıklarını, yani canlarını seve seve vatan için feda eden veya bu uğurda yaralanan, şehit olan, gazi olan kardeşlerimiz bizim en kıymetli değerlerimizdir. Bu evlatları yetiytiren anne ve babalarımızda şehitlerimizin bize emanetidir. Onlardan kalan emanetlere sahip çıkmak bizim en önemli görevlerimizdendir. Şehitlik şerefini, onur ve gururunu taşıyan şehitlerimizin emaneti olan ailelerimizin her zaman yanında olacağız”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle