logo

reklam

Sarı; Şehitlerimizin acısı yüreklerde kor oluyor

mehmet sarıMHP Amasya milletvekili aday adayı Mehmet Sarı, “Ateş bağrımıza düştü. Tüm şehitlerimizin hayatlarını çalan, evlatlarımızın yok olup gitmesine neden olan terör örgütü, terörle beslenenleri ve terörü durdurmayanları lanetliyorum.” dedi.
Sarı, Vatanımızı böldürtmeyeceğiz, bayrağımızı indirtmeyeceğiz, ezan sesini susturmayacağız. Türkiye son haftalarda hemen her gün terör saldırısıyla yeni bir güne uyandığını belirterek, Memleketin evlatları kalleş tuzaklarda can veriyor. Anaların gözünden yaş, babaların yüreğinden hüzün, çocukların gözünden acı eksik olmuyor. Ellerine kına yakılarak gönderilen askerlerimiz al bayrağa sarılarak dönüyor. Şehitlerimizin acısı yüreklerde kor oluyor. Yaşanan son olaylar terörün iğrenç yüzünü bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır. dedi.
Sarı, “Son zamanlarda yaşanan terör olayları sonrasında hepimizin yüreği yanarken, yeni bir oyunun daha hayata geçirildiğini ibretle izliyoruz. Vatan evlatlarına hain pusular kurarak alçakça saldırılar düzenleyerek toprak parçası koparmak isteyenler hem hukuk, hem Milet hem de Allah nezdinden hak ettikleri cezayı er ya da geç bulacaklardır. Hain saldırılarda şehit olan şehitlerimize minnettarız. Hepsini rahmetle anıyoruz. Terör örgütü nifakları bu halkın öfkesini patlama noktasına geldiğini iyi bilmelidirler” dedi.
Terörün hiçbir haklı gerekçesinin olmadığını belirten MHP Amasya milletvekili aday adayı Mehmet Sarı, Eşkıyadan özgürlük savaşçısı yaratmak isteyenler bir kez daha yanılmıştır. PKK kanlı yüzlerini bu kez Dağlıca’da gösterdi. Hain saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri camiasına başsağlığı diliyoruz.”

Share
761 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle