logo

reklam

Sarı; “Şehri Geleceğe Taşıyacağız”

BU ŞEHRE HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ŞEREF VE GURUR

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Şehrimizi geleceğe sivil toplum örgütleri, kurumlar ve halkımızla birlikte taşımayı, Amasya’da atılımı birlikte sağlamayı hedefliyoruz” dedi.
Amasya’yı eskiden olduğu gibi yeniden Anadolu’nun ticaret başkenti yapmanın hiç zor olmadığına işaret eden Başkan Mehmet Sarı, “Biliyoruz ki şehre yön verecek olan yerel yönetimlerdir. Ancak bu asla tek başına, ‘Ben yaptım, oldu’ anlayışıyla olmaz. Biz, şehrimizi geleceğe sivil toplum örgütleri, kurumlar ve halkımızla birlikte taşımayı, Amasya’da değişimi şehrin tüm katmanlarıyla birlikte sağlamayı hedefliyoruz. İstiyoruz ki Amasya yaşanabilir bir şehir olsun. İşsizliğin minimuma indiği, gençlerin gurbete çıkmadığı, anaların ve eşlerin özlem çekmediği, her yönüyle gelişmiş bir Amasya hayal ediyoruz. Hedefimiz, bütün mahalleleriyle birlikte gelişen, mutlu, Türkiye’nin ilk 10 ili arasında olan bir Amasya’dır” dedi.
Amasya’da gelişim için gerekli her türlü imkanın olduğunu söyleyen Başkan Sarı, “Sahip olduğumuz yerel kaynaklar şehrimizi geleceğe taşımak için yeterlidir. İhtiyacımız olan tek şey merkezi yönetim, sivil toplum örgütleri, yerel yönetimleri, özel ve kamu yatırımlarıyla iyi bir koordinasyon içerisinde bu şehri yönetmektir. Kısacası her yönüyle zengin olan bu koronun iyi bir orkestra şefliğine ihtiyacı vardır.” dedi
Gençlere büyük önem verdiğini söyleyen Sarı “Sizler bizim önceliğimizsiniz, Amasya’nın geleceğisiniz. Amasya ile ilgili kararlarda sizlerinde imzası olacak. Danışacağız, istişare edeceğiz” dedi.
Benim Şehrim sloganıyla çok önemli projeler açıkladıklarını anımsatan Başkan Sarı: “Yeni bir vizyon ortaya koyduk ve bu vizyonu oluşturmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Amasya bir kadim şehir. Bu şehre hizmet etmek bizim için büyük bir şeref ve gurur. Amasya, inşallah sadece Türkiye’nin değil dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olacak. Hep birlikte Amasya’yı geleceğe taşıyacağız. Amacımız Amasya’nın marka değerini hak ettiği yere getirmek. Çünkü Amasya belediyecilikte bir marka. Amasya Anadolu’nun en güzel şehirlerinden birisi ve gelecek çok daha iyi olacak inşallah” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle