logo

reklam

SARI; Şehrimizin ve yaşayanlarının geleceği için çalışıyoruz

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Şehrimizin ve yaşayanlarının geleceği için çalışıyoruz. Marka şehir olmak için Amasya’nın gelecek vizyonu olmalıdır” dedi.
Başkan Sarı, “Bugüne kadar şehrimizi geleceğe daha iyi taşımak için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz ve projeler üretiyoruz. Hizmet ederken halkımızın taleplerini öncelik alıyoruz. Halkın yaşam standardı yükselmiş, mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı şehir hedefliyoruz” dedi.
MARKA ŞEHİR OLMAK İÇİN
Marka şehir olmak için şehir vizyonunun önemine işaret eden Başkan Mehmet Sarı, “Günümüzde artık şehirler yarışıyor. Amasya’nın bu yarışın içerisinde olması için mutlaka bir gelecek vizyonu olması gerekiyor. Çünkü bugünün dünyasında ve Türkiye’sinde vizyonu olmayan şehirler ayakta kalamaz ve yarışın içerisinde yer alamaz. Yarının şehrini oluştururken bugünden bu vizyonu kararlılıkla uygulamalıyız. Amasya’da yaptıklarımız hep bu anlayışla bu hedef doğrultusundadır” diye konuştu.
YAŞAM KONFORUNU ARTIRACAĞIZ
Başkan Mehmet Sarı “Bizim işimiz halkı memnun etme sanatıdır. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Bugüne kadar sosyal belediyeciliğin yanısıra Amasya’yı diğer şehirlerle yarıştıracak eğitim, sağlık, ekonomik, ticari, kültürel, sportif alanlarda da yaptığımız projeleri haya geçirerek halkımızın yaşam konforunu artırmak için çalışıyoruz, yine şehrimiz için projeler üretmeye devam ediyoruz” diye konuştu.
7’DEN 77’YE HERKESE HİZMET
Sarı, Belediye olarak çocuklara, gençlere kadınlara ve yaşlılara olmak üzere 7’den 77’ye herkese yönelik sosyal, kültür, sanat, eğitim, spor gibi birçok proje gerçekleştiriyoruz. Projelerimizi, şehrimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu vizyonlara uygun bir şekilde öncelik sırasına göre gerçekleştireceğiz. Uyguladığımız projelerimiz sadece bugünümüz için değil, geleceğimiz için de önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.