logo

reklam

Sarı; Sıkıntılar MHP İktidarı ile Bitecek

MHP Amasya Milletvekili adayı Mehmet Sarı, iktidara yürüdüklerini belirterek, Türkiye’nin kötü bir dönemden geçtiğini ifade etti.
Sarı, 7 Haziran bir dönemeç noktasıdır. 7 Haziran’da Türkiye’nin geleceği oylanacaktır. AKP’nin yönetimi altında geçen fetret devri 7 Haziran’da bitecektir. Türkiye’nin AKP’yle daha fazla gitmeyeceği aşikardır. İktidar partisi ülkemizin miras ve emanetlerini çürütmekle meşguldür. AKP her değerimize saldırmaktadır. Tehdit çok büyüktür. MHP musibetleri bitirecektir. İnsanımızı sıkan problemlere kafa yoracağız. MHP 78 milyonun gönlüne girmeye kararlıdır. Emin ve sağlam adımlarla yola çıktık kaynaştırıcı ruhumuzu kaybetmeyeceğiz. Bin yıllık kardeşliğin yaşaması için her türlü fedakârlığı yapacağız. Uyanık olacağız, tezgahlara gelmeyeceğiz. 7 Haziran seçimleri, Türk milletine ve partimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ülkenin Milliyetçi Hareket Partisi’ne ihtiyacı olduğunu dile getiren MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, Önce ülkem ve milletim sonra partim diyebilen bir lidere ihtiyaç var. Yalnızca vatanına, milletine bağlı evlatlar yetiştirmeyi ilke edinmiş milliyetçilere ihtiyaç var. Tüm kadrolarımızla, teşkilatlarımızla, kadın kollarımız, ülkücü gençliğimizle başarıyı sağlayacağız. dedi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle