logo

reklam
11 Ağustos 2016

Sarı; Türk töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur

mehmet sarıMHP Amasya milletvekili adayı ve MS Şirketler Grubu Yönetim kurulu başkanı Mehmet Sarı, “15 Temmuz itibarıyla ülkemize yapılan hain saldırının ardından emniyet güçleri ve askerimizin zayıf anını fırsat bilip, saldırmaya çalışan küresel ihanet şebekelerine karşı daha dikkatli olmalıyız.” dedi.
Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesi’nde zırhlı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumandayla gerçekleştirilen patlama sonucu şehit düşen 4 Askerimize Allah’tan rahmet , yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyen Sarı, sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştığı açıklamada şu ifadelerde bulundu.
“Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş “Başarı için muntazam plânli çalışma yapmak lâzimdir. Son nefesimizi verinceye kadar çalışacağız.” derken;
Türk töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârliği yapmaktır. Millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden, şahsi zevklerden feragattır. Vazgeçmektir. Kişiler kendilerini millet için feda ederler. Türk milleti’nin büyüklüğü böyle yükselecektir. Onu sizler yaşatacak, sizler yükselteceksiniz. Türk töresinin en önemli bir gereği de sır saklamaktır. Sır saklamak. Bu nedenledir ki istihbarat ve emniyet güçleri ser verip sır vermemelidir. Diyeceksiniz ki, bu hainler nereden çıktı..! O hainler çıkmadı, özel olarak besletilip büyütüldü. O nedenle her devrin zorluğu anında ülkücüler ortaya çıkar.. Çünkü; Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen, şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.
Tekrar Türk Milleti’nin Başı Sağolsun.”

Share
812 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle