logo

reklam

Sarı; yürüyeceğimiz rotayı belirledik

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hazırladıkları projelerle Amasya’nın geleceğini imar edeceklerini söyledi.
Şehirlerinde insanlar gibi ruhu ve kimliğinin olduğunu belirten Mehmet Sarı, “Ellerimizle kimlik kazandırdığımız kentler, bu sefer bize kimlik kazandırmaya başlarlar.” dedi.
Biz Amasya’da gövreve geldiğimizde yürüyeceğimiz rotayı belirledik. Potonsiyelimizi inceledik, analiz ettik ve değişim yönetimi modelini oluşturduk ve projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Kültürel, tarihi ve doğal değerlerimizi koruyarak, kollayarak yürüyeceğiz.
Amasya’da çok şey değişecek. Biz değişim projelerimizi planlarken mahallelerin yeşil alanlarına büyük önem vereceğiz. Bizim mücadelemiz kent imarı değil, geleceğin imarıdır. dedi.
Şehrin dokusunu bozan, adil olmayan, ranta dönük, kişiye özel ve şehrin gerçeklerinden uzak, keyfiyete dayalı imar uygulama döneminin bittiğini belirten Başkan Mehmet Sarı, “Geçmişin kötü örnekleri bize emsal teşkil etmeyecek ve benzer uygulamalara devam edilmeyecektir. İmarda şeffaflık esas alınacak ve konusunda uzman teknokrat bir heyetin objektif değerlendirmesi ile işler yürüyecektir.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle