logo

reklam

Sarı’dan Ramazan Müjdesi

“Ne dedik bu söz Mehmet Sarı sözüdür dedik. Havada kalmaz”
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’dan Amasyalılara bir müjde daha. Ramazan ayı süresince ve Ramazan Bayramında su bedava.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Sosyal Belediyecilik anlayışımızla, insan onurunu zedelemeden, vatandaşlarımızın sosyal yardımlardan yararlanması için bilimsel yöntemler ile hareket edilmektedir. Yardıma ihtiyacı olan her bir vatandaşımızın sosyal yardım hizmetinden yararlanması bir hak olduğunu belirterek, “Yardım yapılan kişilerin mahcubiyet hissetmemesi adına yardımlarımız ramazan ayının ruhuna uygun gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Ramazan ayında hiç bir ayrım yapmadan her haneye suyu bedava vereceğiz” dedi.
Mehmet Sarı, “Amasya Belediye Başkanıyım. Tavrımız bellidir. Önce asaletli, adaletli, hakkaniyetli davranmak ve öyle bir duruş sergilemek için mücadele ediyoruz. Onun için adaletli bölüşmeye, sosyal adalete, sosyal nizama dikkat ederek, Amasya’mıza elimizden geldiği kadar hizmet etmek için gayret göstereceğiz. Bu anlamda sevgili hemşerilerime şu müjdeyi vermek istiyorum. Ramazan ayının birinci gününden itibaren 30’uncu günü ve bayram günleri de dahil bütün vatandaşlarımızdan bu süre zarfında su ücreti alınmayacaktır. Biz seçimde ne söz verdiysek onu yaparız. Ne dedik bu söz Mehmet Sarı sözüdür dedik. Havada kalmaz” diye konuştu.
Sarı, “Kartlı kullanım yapan vatandaşlarımızı da mağdur etmeden ortalama bir hesap yaptık. Aile başına en yüksek bazdan 55 lira gibi ortalama su tüketim bedeli çıkıyor. Bizde o vatandaşlarımızın kartlarına 25 ton civarında su yükleyerek onları da bu hizmetten faydalandırıyoruz. Onları da mağdur etmeyeceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle