logo

reklam

SARILAR MAHALLESİ HİZMETLERLE NEFES ALACAK

Başkan sarılardaÖzdemir; Özellikle sosyal donatı alanları bakımından tüm semtlerimizin aynı kalitede olmasını amaçlıyoruz.Amasya’nın daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent haline gelmesi için altyapı yatırımları başta olmak üzere tam bir hizmet seferberliği başlatan Amasya Belediyesi, diğer taraftan da halkın nefes alabileceği yeşil alanlar üretiyor. Sarılar Mahallesi’nde yaptırılan parktaki çalışmaları inceleyen Başkan Cafer Özdemir, tüm semtlerin sosyal donatı alanları bakımından aynı kalitede olmasını hedeflediklerini söyledi.

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir beraberinde başkan yardımcısı İsmail Kazan ve ilgili birim müdürleri ile Sarılar mahallesini ziyaret etti. Burada Belediye tarafından yapılması hedeflenen yeni yatırımlar hakkında mahalle muhtarı başta olmak üzere mahalle sakinleri ile bir araya gelerek bilgi alış verişinde bulundu.
Parklar, oyun alanları, spor tesisi, eğitim ve sağlık kurumu gibi tüm sosyal donatı alanlarını her semtte halkın yürüme mesafede ulaşabileceği mekanlar haline getirmeyi amaçlayan Amasya Belediyesi, Belediye ye katılan yeni mahallelerden Sarılar Mahallesinde de bir park kazandırmak için çalışmalarını hızlandırdı. Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, yeşil alan, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarını bünyesinde barındıran park inşaatınının en kısa süre içerisinde yapımsanı istedi.
Kent merkezi nüfusunun 100 bini aştığı Amasya’da özellikle halkın nefes alabileceği bu tür park ve bahçelere önemli bir ihtiyaç olduğunu dile getirenBaşkan Özdemir, “Özellikle sosyal donatı alanları bakımından tüm semtlerimizin aynı kalitede olmasını amaçlıyoruz. Bu nedenle de mahalle farkı gözetmeksizin hizmetlerimizi kentin her köşesine ulaştırmaya çalışıyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle