logo

reklam

Seçim Güvenliği Alındı

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin, Amasya’da kanunlar çerçevesinde ve demokratik anlayış içerisinde her türlü baskıdan uzak, huzur ve güven ortamında gerçekleşmesi için Amasya Valisi Dr. Osman Varol başkanlığında seçim güvenlik toplantısı gerçekleştirildi.
Amasya valisi Dr. Osman Varol, vatandaşın iradesinin özgür şekilde sandığa yansıması için her türlü tedbirin alındığını bildirdi. 24 Haziran seçimlerinin huzurlu ve gizlilik esasına dayalı geçmesi için gereken her tedbirin alındığını vurgulayan Vali Varol, Oy kullanma süresi ve sonrasında gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile oylarını kullanabilirler. dedi.
Seçim günü oy kullanılacak, oy sayım ve denetimin yapılacağı binalarda elektrik kesintisinin önüne geçmek amacıyla YEDAŞ tarafından gerekli tedbirler alınacak. Oy kullanılacak alanlara giden yollarda gidiş ve gelişin sağlanması amacıyla emniyet ve jandarma ekipleri tarafından müdahale ekipleri oluşturuldu. Oy verme günü sabah saat 6.00’tan gece saat 24.00’e kadar alkollü içki satışı yapılması ve içilmesi yasaklandı. Umumi eğlence yerlerinin kapalı kalması hususuna uyulması konusunda tedbirler titizlikle uygulanacak. Oy verme günü emniyet ve asayişi korumakla görevli olan polis ve jandarma dışında hiçbir kimse ruhsatlı dahi olsa köy, kasaba ve şehirlerde silah taşımayacak.
Vali Dr. Osman Varol değerli Amasyalı vatandaşların, oylarını hür iradeleriyle, serbestçe kullanmaları için gereken her türlü tedbirin alındığını, seçim sonuçlarının ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle