logo

reklam

Seçimde son viraj

Seçimde son virajSeçime 7 gün kaldı. Haftayı iyi değerlendirmek isteyen adaylar son kozlarını oynuyor.
1 Kasım seçimi için son viraja girildi. Yaklaşık 2 aydan bu yana seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren Milletvekili adayları daha çok oy kazanmak için adeta son kozlarını oynuyor. Seçime şunun şurasında sayılı günler kaldı. Nefesler tutuldu.
AK parti 1 Kasım seçimlerinde Amasya’nın 3 milletvekilinden 3’üne talip olurken, CHP ve MHP’de geri kalmıyor. Önemli olan siyasi partilerin dedikleri değil, seçmenin dediği önemli. 1 kasım seçimlerinde Amasyalı seçmenin bu seçimde ortaya koyacağı iradesinin süpriz olmayacağı tahmin ediliyor.
Siyasiler son raundu oynuyor. Ne kadar enerjileri varsa bu raunda bıraktılar. Ak parti tek başına iktidar derken, CHP ve MHP koalisyon’a razı görünüyorlar. Böyle olunca da tüm siyasiler kendini iktidar görüyor. Bu hafta içerisinde meydanların sesleri daha da artacak gibi.
Siyasiler meydanlarda daha çok gezecekler, el sıkıp, vaatler verecekler. Siyasi trafiği bu hafta diğer haftalara göre daha yoğun bir tempoda geçecek.
Her şey bu hafta içerisin de beli olacak. Sabit oylar belli, blok oylar belli, ama ara oyları bu haftaya sarktı. Ortada gezen oylar o kadar çok ki, onu alan seçimlerin sonucunu belirleyecek. Bunun içinde siyasilerin son umudu bu haftaya kaldı. Seçmen ise kararını 1 Kasım Pazar günü sandıkda verecek.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle