logo

reklam

SEÇİME DOĞRU SİYASİ PARTİLER

İYİ Partide Lafçı Aday Adayı
Çoşar; Zaferle Çıkacağız
İYİ Parti Amasya Milletvekili Aday Adayı Doc.Dr. Gökhan Lafçı, İYİ parti Amasya İl binasında İl Başkanı A.Fatih Coşar, Merkez İlçe Başkanı Onur Bolat ve parti üyelerini ziyaret etti.
İYİ Parti Amasya il başkanı Fatih Çoşar, partilerinin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyledi.
Çoşar, Seçimlerden büyük bir başarıya imza atacaklarını belirterek,”Hem Türkiye genelinde, hem Amasya’da partimiz bu seçimlerde ciddi bir başarıya imza atarak seçimlerden zaferle çıkacaktır. Korkunun ecele faydası yok. Türkiye’nin siyasette yükselen değeri İyi Parti’dir.’ dedi.

GÖREV  DEMİR’DE

MHP Amasya İl Başkanı Kadir Kuntay Samsun, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri’nde milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.
MHP İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Kadir Kutay Samsun’un Ankara’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüş alışverişinde bulunduktan sonra aday adayı olabilmek için il başkanlığı görevinden istifa ettiği bildirildi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Samsun, “MHP’de görev yapmak bizler için şereflerinin en büyüğüdür. Dün olduğu gibi bugün de yarın da partimize hizmet etmeye Allah’ın izniyle devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.
Buarada Samsun’dan boşalan MHP Amasya İl Başkanlığına Erhan Demir getirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle