logo

reklam

SEÇMENİN ‘GÖZÜ’ BU ADAYLARDA

Yerel seçimlerde artık neredeyse sayılı günler kaldı ve 31 Mart’a doğru adım adım gidiliyor. Seçmen sandığa gitmeden önce tercihini yapmak için adayları dinliyor, projeleri takip ediyor ve adaylar da ‘vaatlerini sıralıyor’. Amasya Belediye Başkanlığı için 3 adayın yarıştığı Amasya’da, en kritik günlerde ‘seçmenler adayları’ adeta gözlem altına aldı.
Amasya’da AK parti’nin adayı Cafer Özdemir, “Hizmete devam için istikrar’ diyerek projelerini sıralarken, kent için metropol proje vaatleriyle dikkat çekerken, istihdam ve yeni projelerle 5 yılda gerçekleşecek atılım ile yatırımlarını seçmene anlatıyor. Millet ittifakı Serpil Saraçoğlu ise, “Daha yaşanabilir bir Amasya. Yepyeni bir anlayış” diyerek seçmenden oy istiyor. Amasya’nın bütçesini doğru yöneteceğini ve kendi kendine yetebilen bir il olarak sorunları çözeceğini Amasya’yı hayallerin ötesine taşıyacağını anlatarak seçmenden destek istiyor. MHP adayı Mehmet Sarı’da işsizlik sorununu halledeceği vaadinde bulunuyor.
Amasya’daki yarışta, AK Parti’nin 2003 yılından itibaren seçmen yoğunluğuyla seçimlere güçlü olarak giren Özdemir ile Millet İttifakı adayı Serpil Saraçoğlu’mu, yoksa MHP adayı Sarı’mı, seçmeni etkileyecek, önümüzdeki süreç gösterecek. Sahadaki seçmen ve anketler yarışın Cafer Özdemir ile öne çıkacak bir adayla geçeceği inancında. Şu an için Özdemir’e en yakın isim 2018 yılının 24 HPaziran da yapılan seçimlerde Millet İttifakının oy toplamının 23 bin’in üzerinde olmasından dolayı Saraçoğlu görülüyor. Bunda Sarı’nın MHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki 10 bine yakın oyunu ne kadar yukarı çekeceğinin hesapları yapılıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle