logo

reklam

Şehit Çocuklarına Tablet ve Dizüstü Bilgisayar Çomaktekin; Şehitlerimizin Emaneti Göz Bebeğimizdir

vali şehitAmasya valisi İbrahem Halil Çomaktekin, “Şehitlerimizin emaneti olan aileleri her zaman göz bebeğimiz, başımızın tacı olarak görüyoruz. Kapımız, gönlümüz her zaman açıktır” dedi.
“Yalnız Değilsiniz, Türkiye’nin En Büyük Ailesi” projesi kapsamında, Türkiye Halk Bankası sponsorluğunda; Şehit Çocuklarının ihtiyacı olanlarından 0-16 yaş arasındakilere Tablet Bilgisayar, 17-22 yaş arasındakilere ise Dizüstü Bilgisayar verilmesi kapsamında Amasya’da şehit çocuklarına bilgisayar ve tablet verildi.
“Şehit aileleri ve gazilerimiz bu ülkenin en değerli varlıklarıdır ve devletimiz onlar için ne yapsa azdır.” diyen vali Çomaktekin, Şehitlerimizin bizlere emanetleri olan aileleriyle her zaman birlikteyiz, şehit ailelerinin destekçisiyiz. Bu bizim için hem bir devlet görevi hem de vicdanî bir sorumluluktur. “Bu buluşmamız da şehitlerimizin emaneti olan gençlerimize, bilgisayar ve tablet dağıtmak suretiyle, onları Cumhuriyet bayramda bir nevi bayram hediyesiyle ödüllendirmek istediklerini belirten Vali Çomaktekin, Şehit ailelerine hitaben yaptığı konuşmada; Şehitlerimiz ile onların aileleri bizim için aziz ve mukaddestir. Bundan sonraki hayatlarınızda her zaman yanınızdayız. Bir probleminiz olduğunda şunu bilmenizi istiyorum, biz devlet olarak aslında millet olarak sizlerin yanındayız. Çocuklarımızın teknolojik imkanlardan en üst düzeyde faydalanarak bilgi birikimlerini ve eğitimlerini geliştirme adına bu bilgisayarları önemsiyorum. Her zaman aklımızda, gönlümüzde ve dualarımızdasınız.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle