logo

reklam

Şehitlerimizin isimleri yaşatılıyor

vali çomaktekinŞehitlerimizin isimleri yaşatılıyor
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin
şehitlerimizin kahramanlıkları imanlarından geliyor
Vatanın birliği ve bütünlüğü için görevi başında hayatını kaybeden şehitlerin isimlerinin yaşatılması kapsamında Amasya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden örnek bir davranış gösterdi. İl Müdürlük binasında bulunan konferans salonuna Şehit Polis Memuru İdris Bolat’ın adını verdi.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Şehitlerimiz kutsal, ulvi ve yüce değerler için, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için, canını ve kanını vererek bu toprakları bizlere vatan kılıyorlar. Kendilerine minnettarız.” dedi.
Vali Çomaktekin, şehitlerimizin kahramanlıkları imanlarından geliyor. Şehitlerimiz sayesinde kutsal değerlerimiz ayakta kalacak, bayrağımız her zaman şerefle dalgalanacak, birlik ve beraberliğimiz ilelebet devam edecektir. Şehitlerimiz her şeyden önce milletimizin kalbinde ve dualarında sürekli yaşayacağını belirterek, Bizler gelecek nesillere bu kutsal vatan topraklarının nasıl vatan edinildiğini göstermek için kamu kurum ve kuruluşlarımıza, okullarımıza, çeşmelerimize, caddelerimize, sokaklarımıza isimlerini vererek, bu toprakların tapu senetlerini milletimize ve dış güçlere de tescil etmiş oluyoruz. diye konuştu.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü binasında Şehit Polis Memuru İdris Bolat’ın adının verildiği konferans salonunun açılışına vali Çomaktekin ile birlikte şehitlerimizin ailelerinin yanı sıra Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve protokol üyeleri katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle