logo

reklam

Şehrin geleceğini kurtardı

Şehrin geleceğini kurtardı
Başkan Özdemir: “Kendi İkbalimizi Değil, Şehrin Geleceğini Düşündük”
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Sel olaylarına karşı alınan tedbirler bu şehrin geleceğini kurtarmıştır. Şehrin her bir noktaya kadar yağmur suları ile ilgili ne varsa çözümü üretilmiştir. Şimdi hedef altyapının bittiği yerde üstyapıya geçmek” dedi.
30-40 yıllık Alt Yapı Yenileniyor
Amasya’ya hizmet adına görev sürecimiz olan 9 yıl bizim için muhteşem oldu, yatırımlarımız devam ediyor, milletimizin hizmetinde gece gündüz demeden tüm mesai arkadaşlarımla çalıştık. 2017 yılında kentin en önemli gündemi altyapı ve ulaşım oldu. 2017 yılında da yoğun bir şekilde altyapı çalışmalarımıza hız verdik. Altyapı çalışmalarını yapmak zorundaydık, Amasya’nın altyapısı 30-40 yıl önce yapıldığı için mevcut durumu görmezden gelemezdik. İçme suyu hatları delik deşik, kanalizasyon hatları yetersiz, yağmur suyu şebekesi olmayan şehirde altyapıyı yapmak zorundaydık. Biz bu durumu bile bile görmezden gelseydik, millete, kendimize Hakka hesap veremezdik. Biz kendi ikbalimizi değil, şehrin geleceğini düşündük. Şehrin çekirdek altyapısının yanına tüm mahallelerimizde altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Sadece merkezde değil mahallelerimizde de çalışmalarımızı yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Alt yapısını yaptığımız hiçbir yeri bundan sonra yeniden kazma çalışması olamayacak.”
Gelecek nesiller için yaşanabilir bir şehir bırakma arzusunda olduklarını kaydeden Başkan Cafer Özdemir, “Altyapı bittikten sonra, üste ne yaparsan yakışır. Altyapı olmadan yapılacak her şey geçici olacaktır. O yüzden altyapısı biten noktalarda hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyor ve neticelendiriyoruz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle