logo

reklam

Şehzade Heykeli İlgi Çekiyor.

amasyada selfi

Amasya Belediyesi tarafından Yalıboyu güzerhına yapılan selfie çeken şehzade heykeli büyük ilgi çekikti. sosyal Medyayı sallayan ve sosyal medya da olumlu ve olumsuz görüşler sunulması Amasya’yı bir anda sosyal medyada ön plana çıkardı.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya, şehzadeler şehri. Amasya’ya gelen insanların Amasya’yı simgeleyen bir heykelle resim çekinmesi, günümüze uyarlanması bence çok yanlış bir olay değil. Oldukça da güzel olduğunu inanıyorum. Asla orada şehzadelerimizi rencide edecek, onları küçük düşürecek bir olay yoktur” dedi.
Amasya Belediye Başkanlığınca Yalıboyu gezi yoluna yapılan heykellerden biri olan cep telefonuyla selfie yapan şehzade heykeline kamu oyunda, olumlu ve olumsuz olarak ilgi büyüyor.
Şehzadelerin gururlarıyla, şahsi kişilikleriyle onları rencide edecek bir figürün içerisinde bulunmadıklarını belirten Başkan Özdemir, Kentler kimlikleri ve tarihi geçmişleri ile birlikte yaşarlar. Bizler Amasya’nın kent kimliğini ve tarihini gelecek nesillere taşımak adına hizmet veriyoruz. Amasya şehzadeler kentidir. Şehzadelere olan saygımız ve hürmetimizden dolayı Şehzadelerimizi genç nesillere sevdirmek ve Amasya’ya gelen misafirlerimizede şehzadeler şehriyle özdeşleşmesi anlamında cep telefonuyla selfie yapan şehzade heykelini yaptırdık. Herhangi bir şehzademizin ismi olarak değil, sembolik bir heykel. Ben yakıştığına inanıyorum. Yapılan hizmetler olumlu ve olumsuz olarak eleştirilmelidir. Eleştiriler ancak hakareti geçmediği sürece, her zaman nezaket sınırları içerisinde kalması şartıyla saygı duyuyoruz” diye konuştu.
Bu Ne Cüret!

Amasya’da Belediyesi tarafından Yalıboyu kenarına yaptırılan, selfie çeken şehzade heykelinin elindeki telefon kendini bilmez kişi veya kişilerce kırıldı. Bu terbiyesizlik Amasya’ya yapılan bir terbiyesizliktir.
Amasya adına yapılan bu terbiyesizliğin suçlusu ve suçluları bulunması için gerekli çalışmaların başlatıldığı öğrenildi. Polis Mobese ve güvenlik kemaralarından selfie çeken şehzade heykelinin elindeki telefonu kıran veya kıranları tesbit etmeye çalışıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle