logo

reklam
24 Ağustos 2015

Şehzade Otel Açıldı

şehzade otelAmasya’da yeni bir turiz sektörü hizmete girdi. Amasya Ziya Paşa Bulvarı üzerinde Şehzade Otel Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin tarafından açılışı yapıldı.
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Amasya’nın her geçen yıl artarak devam eden yerli ve yabancı misafiri ağırladığını, bununla birlikte bu misafirlerin güzel bir şekilde ağırlanması ilimizin tanıtımına da büyük katkılar sağlamaktadır. Bu yüzden turizm sektöründe kaliteli konaklama mekânlarına olan ihtiyacımız artıyor. Ben de bu güzel işletmenin Amasya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyor, işyeri sahiplerine bol kazançlar diliyorum.” dedi.
Şehzade Otelin açılışına Amasya valisi Çomaktekin ile birlikte Jandarma Alay Komutanı Ünsal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Müftüsü İsmail İpek, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Kaya, önceki Amasya milletvekillerinden Ali Hatipoğlu, ATSO Başkanı Murat Kırlangıç, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse, Amasya Turizm Derneği Başkanı A. Suad Akcan ve çok sayıda davetli gurubu katıldı.

Share
1584 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle