logo

reklam

Sentetik Saha tamamlanıyor

amasya sentetik saAmasya ilinde gençlerin spor yapmalarına olanak sağlamak, spor kulüplerinin antrenman ve maçlarını yapmaları için gerekli fiziki alanları oluşturmak adına Amasyar Belediyesi tarafından başlatılan tesisleşme hamlesinden biri olan Amasyaspor tesisleri ve Sentetik sahada zeminin yeşil halı ile kaplanmasında son aşamaya gelindi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Belediye olarak spor alanları yaparak, çocuklarımızın ve gençlerimizin spora yönlendirilmesine büyük destek verdiklerini belirterek, bugüne kadar yapılamaz denilen birçok projelerin halkın hizmetine sunulduğunu söyledi.
Başkan Özdemir beraberinde Başkan yardımcısı Mehmet Dümen ile birlikte yapımı sona erecek olan Sentetik futbol sahası ve Amasyaspor Sosyal tesislerini gezdi. Burada yetkililerden bilgi alış verişinde bulundu.
Beşkan Cafer Özdemir, “Önümüzdeki sezon yeni saha da müsabakalarını gerçekleştirecek olan spor kulüplerimize ve futbolcu kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun. Futbol sahası için yaptığımız yeniliklerin devamı diğer spor alanlarında da devam edecektir” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle