logo

reklam

Servis Şoförlerini uyardı!

AMASYA Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, 2019-2020 öğretim yılının başlaması nedeniyle sürücüleri ‘Okullar açıldı, lütfen dikkatli olalım’ sözleriyle uyardı.
Başkan Çapkın, her yıl olduğu gibi, bu yılda okulların açılması nedeniyle yaptığı çağrıyı yineleyerek uyarılarını şu ifadelerle sürdürdü: “Yaklaşık 9 ay sürecek olan eğitim ve öğretim yılında her yaştan binlerce çocuğumuz evinden okula okuldan evine gidecek, zaman, zamanda derse yetişebilmek için koşarcasına cadde ve sokaklarda olacaktır. Ayrıca, bu çocuklarımızın yetişkinler kadar kuralları bilemeyecekleri gibi, birçoğunun da uykusunu alamamış olmasından kaynaklanan “dikkat” problemleri olabileceği, yola kaçan topunu almak için yola fırlayacağını ihtimalini göz önünde bulundurmak telafisi mümkün olmayan kazaları önleyeceğini de unutmayalım. Unutmayınız ki, kazaları araçlar değil, kuralara uymayan ve dikkatsiz sürücüler neden olur. O yüzden lütfen dikkatli davranarak yuvalara ateş düşürmeyin” ifadelerine yer verdi.
Başkan Mürsel Çapkın, “Gençlerimizle ilgilenmekten yorulmayan, öğretmenlerimize okul yöneticilerimize, görev alan personelimize ve velilerimize çocuklarımızın en güzel şekilde yetişmesi için gösterdikleri çaba için teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimizin heyecanını ve coşkusunu gönülden paylaşarak, başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle