logo

reklam

Sevgi ile Başladılar Sevgi ile Bitirdiler

Sevgi ile Başladılar Sevgi ile Bitirdiler
Amasya Özel Sevgi Başarı Anadolu Lisesi 4. Mezunlarını Verdi
Amasya Özel Sevgi Başarır Anadolu Lisesi 2017-2018 yılı mezunları için okul salonunda gece düzenledi.
Son sınıf öğrencilerinin mezun olduğu Amasya Özel Sevgi Başarır Anadolu Lisesi, öğrencilerin yanı sıra velilerde çocuklarının mezuniyet heyecanını yaşadı.
Kuruluşunun 11. yılında 4. Dönem mezunlarını veren Amasya Özel Sevgi Başarır Anadolu Lisesi mezuniyet gecesinde son sınıf öğrencileri keplerini havaya atarak mezuniyetlerini coşkuyla kutladılar.
Amasya Özel Segi Başarı Anadolu Lisesi 2017-2018 Ders yılında Lise mezunlarına muhteşem bir gece ile diplomalarını verdi.
Her öğretim yılının Mayıs ayında Amasya Özel Sevgi Başarır Anadolu Lisesi mezuniyet törenini gerçekleştirir. Öğrenciler, öğretmenler ve velilerin katılımıyla gerçekleşen Mezuniyet Töreni öğrencilerin sembolik diplomalarını almalarının ardından okul yemekhanesinde şık yemek daveti ile devam eder. Tören, öğrencilerin coşkuyla keplerini atarak tam anlamıyla mezun olmaları ve muhteşem vals gösterilerinin ardından kesilen pasta ve müzik eşliğinde yapılan danslarla son bulur.
Amasya Özel Segi Başarı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrenciler renkli görüntüler oluşturdu ve İzmir Marşı toplu halde söylendi.
Gecede konuşan Amasya Özel Segi Başarı Anadolu Lisesi müdürü Taner Cesur, “Öğrencilerimizin her birinin diğerinden farklı özellikleri olduğu bilinciyle, onları bireysel farklılıkları ile anlayarak eğittiğimiz gençlerimizin mezuniyet heyecanını yaşamak tarifi imkansız bir duygu.
Hepsinin topluma faydalı bireyler olacağına inandığım öğrencilerimizin üzerinde emekleri olan Amasya Özel Segi Başarı Anadolu Lisesinin kurucusu Kamil Sayar, Öğretmenleri başta olmak üzere, her daim desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyor, mezun olan öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle