logo

reklam

SİLAH KAÇAKÇILARI GÖZALTINDA

AMASYA da kaçak yollardan temin ettikleri silahları Merzifon ilçesinden satışını gerçekleştiren çete, Amasya Polisinin uzun süren çalışması sonucu çökertildi.
Amasya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) görevlilerinin yasa dışı silah ticareti yapanlara operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında toplu olarak silah kaçakçılığı ve ticareti yapan çete yakın takibe alındı. Amasya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) görevlilerinin eş zamanlı gerçekleştirdiği operasyonda 27 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı M.A. nın da bulunduğu 14 kişinin Emniyetteki ifadelerinden sonra Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile serbest bırakılırken 13 kişinin Emniyetteki ifadelerinin sürdüğü ve bugün mahkemeye sevk edilecekleri öğrenildi.
Amasya Polisinin toplu olarak silah kaçakçılığı ve ticareti yapan çete üzerinde sürdürdüğü çalışma sonucu gerçekleştirdiği operasyonda 7 tabanca, bin 10 mermi, 9 kurusıkı tabanca,10 pompalı tüfek, çok sayıda tüfek fişeği ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle