logo

reklam

Silahlı Çatışmada 6 Yaralı Var. 2 Kişi Tutuklandı

silahAmasya Yavuz Selim Meydanındaki hesaplaşmada kan aktı. Silahlı çatışmada altı kişi yaralandı.
Amasya Mustafa Kemal Paşa Caddesi Gümüşlü Camii karşısında geçtiğimiz gece meydana gelen iki grup arasındaki silahlı çatışmada silahlı çatışmaya katılan beş kişi ile birlikte o sırada olayın meydana geldiği mevkiide otobüs durağında bulunan bir kişide yaralandı. Silahlı çatışma ile ilgili soruşturmanın geniş kapsamlı olarak başlatıldığı öğrenildi. Yaralılardan iki kişinin durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikelerinin olduğu öğrenildi.
Amasya Polisinin ilk araştırmasına göre; Amasya’da daha önce yaşanmış bir olay üzerine Bafra’dan Amasya’ya gelen Ahmet A., Coşkun A., Erol B., Mehmet Ş. ve Şenol E. ile Amasya’da Ramazan B. adlı kişi ile aralarındaki hüsümeti görüşmek üzere bir araya geldiler. İlk etapda ikili görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken, görüşmelerde birden tartışmanın büyümesi sonucu silahlar çekildi. Silahların ateş alması sonucu olayda Ramazan Bozkurt (30), Ahmet Aydoğan (27), Coşkun Aydoğan (34), Erol Boz (47), ve Cüneyt Kandemir (40) silahlı çatışmada yaralandılar. Bu arada iki grup arasındaki silahlı çatışmada arada kalan ve o mevkiide otobüs durağında otobüs bekleyen Mustafa Yasin Danış (24) yaralandı.
Olay yerine kısa sürede Polis ile sağlık ekibi geldi. Yaralılar olay yerindeki ilk müdahalelerinden sonra Hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan olay ile ilgisi olmayan Mustafa Yasin Danış’ın ağır yaralı olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Diğer yaralılardan Coşkun Aydoğan’ın da hayati tehlikesinin bulunduğu ifade edildi. Buarada olay mahallinde bulunan bir kahvehanenin camına ısabet eden kurşundan camı kırıldı.
Buarada Amasya Polisi olay sonrası çevrede çok titiz bir çalışma başlattı. Mobese görüntüleri ile birlikte çevredeki iş yerlerine ait güvenlik kameralarınıda incelemeye aldı. Amasya Polisi silahlı çatışmanın nedenlerini ve sır perdesini aralamak için çok titiz bir çalışma başlattığı öğrenildi.
Amasya Polisi kısa süre içerisinde olay mahalline gelerek geniş çaplı güvenlik çemberi oluştururken, olay ile ilgili de kısa sürede bilgi toplaması sonucu olay mahallinden kaçan Mehmet Ş. ve Şenol E, Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından Suluova’da yakalandı.

Amasya’daki silahlı çatışmanın sır perdesini çözmek için polis geniş kapsamlı bir araştırma başlattı. Silahlı çatışmada altı kişi yaralandı. Yaralılardan biri olayla ilgisi olmayan mahsum bir vatandaş.
Silahlı çatışmada Bafra’dan geldiği iddia edilen grup neden Amasya’ya geldi. Kim neden çağırdı. Sözlü bir tartışmada neden Bafra’dan silahlı insanlar kimler ve kim tarafından Amasya’ya çağrıldı. Bu sorular cevap bekliyor.

2 Kişi tutuklandıAmasya Polisi silahlı çatışmada sır perdesini çözmek adına yoğun bir mesai harçıyor. Amasya Polisi kısa süre içerisinde olayın faillerini yakaladı ve Emniyetteki sorgulamalarının ardından Adliyeye sevk etti.
Mahkemeye çıkartılan silahlı saldırı faillerinden Ramazan Bozkurt ve Çoşkun Aydoğan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle