logo

reklam

SİYASETÇİLER KONUŞTU ARTIK SÖZ SEÇMENDE

Siyasi partilerin yaklaşık 3 ay süren propaganda çalışmaları sona erdi, söz sırası vatandaşa geldi. Vatandaşlar, pazar günü sandık başına giderek, Amasya’yı yönetecek Belediye Başkanı, Belediye Meclisi, İl genel meclisi ve muhtarları belirleyecekler.
Evet hani hep deriz ya “yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik” işte şimdi halk yüzdü yüzdü ve kuyruğuna geldi. Ve nihayet 31 Mart’da yapılacak olan Belediye Başkanlığı ve Yerel Yönetimler seçimlerine artık sayılı iki gün kaldı.
Adalet ve Kalkınma Partililer, Cumhuriyet Halk Perililer, Milliyetçi Hareket Partililer, İYİ Partililer, Saadet Partililer ve diğer partiler seçmeni yeni bir 5 yıllık dönemde Belediye Başkanlığına ve yerel iktidara geldiklerinde neler yapacalarını seçmene anlattı. Artık propaganda sürecinin sonuna geldik. Yarından itibaren, derin bir nefes çekip iç sesimizi dinleyeceğiz ve oyumuzu da ona göre kullanacağız. Çok seçeneğimiz var. Ya “Devam” diyeceğiz, ya da “Değişim”. Ve unutmayacağız ki her ne dersek diyelim, her ne derse desinler bu kadim şehrin hayrına diyeceğiz. “Devam” diyen de bizden olacak, “Değişim” diyen de. Kimseyi öteki gibi görmeyeceğiz. Ve sonunda yeni bir dönem başlayacak Türk ve Amasya siyaseti için. Bu döneme bizler de vatandaşlık görevimizi yerine getirip, oyumuzu kullanarak katkı vermeliyiz. Geleceğimiz, çocuklarımız açısından en doğru olduğunu düşündüğümüz kararın arkasında durmalıyız. Vatandaşlık görevimizi yerine getirmek için herkes sandığa.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle