logo

reklam

Şoförler Odası Başkanı Çapkın’dan Velileri Rahatlatan Açıklama

AMASYA Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, düzenlenen Okul Servis Araçları Yönetmeliği’ne ilişkin, kararı desteklediklerini belirterek, “Burada en sevindirici olay da esnaflarımız alınan tüm kararlara karşı itiraz etmemesi oldu” dedi.
Ülke genelinde büyük bir sorun olarak gündemden düşmeyen ‘Taşımalı Eğitim ve Öğrenci Servisleri’ ile ilgili bu sene çok ciddi önlemlerin alındığını belirten ve hazırlıkların tamamlandığına dikkat çeken Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, “Amasya ülke genelinde Okul servis taşımacılığında örnek iller arasında gösterilmektedir. Bu konuda servis sahipleri ve şöförlerine teşşek ederim. Bütün servis araçlarımız, araçlarımızın teknik donanımı ve şoförlerimizin durumu Okul Servisleri Yönetmeliği’ne, 2918 Sayılı Karayolları Trafik Yönetmeliği’ne, İlgili kurmaların hazırladığı yönergeler ve UKOME kararlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Bugüne kadar uygulanan denetimler, bu yılın başlangıcından itibaren artarak devam etmektedir. Servislerde bugüne kadar gerekli denetimler yapılmıştır, yapılmaya da devam edilecektir.
Araçlarımız Okul Servis Yönetmeliği’ne uygun bir şekilde ‘Uygunluk Belgesi’ alınarak, şoförlerimizin de geriye dönük sürücü belgeleri, adli sicil belgeleri, ilgili kurumlardan alınan sağlık raporları sıkı bir şekilde kontrol edilerek, ilgili makamlara iletilmiştir.
Araçlarımız Takip Sistemi ile sürekli takip altında olacak, herhangi bir olumsuzlukta geriye dönük inceleme yapılacaktır.
Bütün bunlara rağmen gözden kaçan olumsuzluklar, yetkili kurumlar ve Odamızın yapacağı ortak denetim çalışmalarıyla giderilecektir.
Tüm Velilerimiz rahat olsun, onların çocukları bizim çocuklarımızdır.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle